Svarbūs švaros terminai

Jei plika akimi mikrobų nematai, tai nereiškia, kad jų nėra. Net jei rūpiniesi asmenine higiena, tikėtina, skiri jai per mažai dėmesio. Pasitikrink: ar žinai, kas kiek laiko reikia skalbti...

...patalynę? Jei reguliariai lendi į dušą, pakaks ją skalbti kartą per savaitę. Tačiau po karštos meilės nakties nieko nelaukusi merk paklodę į šaltą vandenį. mat sekso metu išskiriamiems skysčiams būdinga didelė baltymų ir pieno rūgšties koncentracija, ant patalynės lieka aiškių dėmių. Jei ištepei patalynę įdegio priemonėmis, prieš skalbdama ją 20 minučių pamirkyk šalto vandens ir šaukšto levandų aliejaus mišinyje.

...rankšluosčius? Jiems galioja dvi taisyklės: pasinaudojusi išdžiovink ir su niekuo nesidalyk. Jei šių principų laikaisi, pakaks skalbti kartą per savaitę. Tačiau jei sportuoji, reikės tai daryti dvigubai dažniau. Nori, kad rankšluostis išliktų minkštas ir pūkuotas? Naudok ketvirtį įprasto skalbimo miltelių ar skysčio kiekio, bet pridėk dar po du šaukštus sodos bei baltojo acto.

...liemenėlę? Tai priklauso nuo krūtų dydžio: kuo jos didesnės, tuo labiau prakaituoji, vadinasi, skalbti liemenėlę teks kasdien. Jei krūtys mažesnės, pakaks tai daryti kas kelias dienas. Liemenėlę galima skalbti skalbyklėje? Vis tiek iš pradžių įkišk ją į pėdkelnes ir skalbk šiltu, ne karštu vandeniu.

...džinsus? Dabar tai nustebsi – juos geriausia atiduoti į valyklą! Tada jie neišsitampo ir neblunka. Jei erzina džinsų kvapas, įkišk juos į šaldiklį. Blogiausiu atveju 5–10 kartų mūvėtus džinsus išversk ir skalbk šaltu vandeniu rankomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis