Apie sveikatos būklę spręsk iš... rankų

Apžiūrinėdama savo rankas kreipk dėmesį ne tik į laką, apsilaupė jis ar dar ne, bet ir į natūralią nagų spalvą, rankų odą, pirštus. Taip gali užbėgti ligai už akių!

* Blyškūs nagai signalizuoja apie geležies stygių kraujyje. Įtrauk į mitybą žalių lapinių daržovių ir sėklų, o suvalgiusi pagrindinį patiekalą gardžiuokis ne kokiu saldžiu desertu, bet apelsinu, kadangi jame yra vitamino C, skatinančio organizmą pasisavinti geležį.

* Ištinę pirštai – tai skydliaukės hipofunkcijos ženklas: tokiu atveju sulėtėja skydliaukės hormonų gamyba. Todėl gali didėti kūno svoris, organizme kaupiasi skysčiai. Paprašyk šeimos gydytojo skirti kraujo tyrimus skydliaukės funkcijai įvertinti.

* Jei bevardis pirštas ilgesnis už smilių, tau gresia dukart didesnė tikimybė susirgti osteoartritu (degeneracine sąnarių liga). Mažink šią riziką jėgos pratimais!

* Paraudę, dėmėti delnai įspėja apie kepenų funkcijos sutrikimus. Būtinai apsilankyk pas savo šeimos gydytoją! Išimtis – jei esi nėščia: tokiu atveju raudoni delnai – normalu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis