V zonos grožio mados: ar tu tam pasiryžtum?

Yra drabužių mada, šukuosenų tendencijos, net dietos būna madingos. Tad kodėl negali būti grožio tendencijų bikinio zonoje? Nesvarbu, kad mato tik tavo vaikinas arba tik tu pati. Juk perki gražų apatinį trikotažą, bet niekam jo nedemonstruoji. Susipažink, kokiomis V zonos naujienomis gyvena pasaulis. O gal kraustosi iš proto?

V zona puošta kristalais

Nekikenk, tai ne pokštas. Puošti bikinio zoną kristalais madinga. Net aktorė Jennifer Love Hewitt viename interviu prisipažino, kad „disco kamuolys ten apačioje“ jai labai patinka. Intymią vietelę puošti kristalais sugalvojo niujorkietė Cindy Barshop, vieno grožio salono savininkė. Pasak jos, išpopuliarėjus braziliškai depiliacijai, moterys ėmė ieškoti būdų kaip papuošti savo V zoną. Gali rinktis iš kristalų sudėliotas gėles, širdeles ar savo pačios sugalvotą piešinį. Priklijuoti kristalai laikysis apie penkias dienas. Beje, pamažu žengia ir dar viena nauja žėrinti V zonos mada – laikinos tatuiruotės, šviečiančios tamsoje.

V zonos šukuosenos

Tikrai esi girdėjus apie jas, o gel net ir turi. Išskutinėti raštai, piešiniai populiarūs jau ne vienerius metus. Pameni, koks kilo skandalas, kai išskutinėtą G raidę savo reklamai prieš aštuonerius metus panaudojo mados namai „GUCCI“? Dabar tokios šukuosenos jau nieko nestebina. Bikinio zonos plaukai labai dažnai yra dažomi ar gražinami plunksnomis. Tiesa, yra ir dar vienas naujas judėjimas – palikti viską žemiau bambos taip kaip motina gamta sukūrė. Viena iš pasekėjų manekenė Kate Moss.

V zonos makiažas

Visai neseniai pasirodė dažai „Mano naujas rožinis mygtukas“. Spėk kam? Tavo lytinėms lūpoms. Net gali rinktis atspalvį: „Marilyn“, „Bettie“, „Audry“ ir „Ginger“. Springsti iš juoko ir negali išsirinkti atspalvio? Dažų gamintojai pataria: įsivaizduok kokia būtų tavo lūpų dažų spalva leidžiantis į aistringą romaną. Tačiau tiesa ta, kad be ginekologo niekas kitas spalvinių pokyčių ten nepastebėtų. Ir šis įtartų ligą, o ne pagirtų už sekimą mada. Be to, ginekologai net įspėja, kad tiek lytinių lūpų dažai, tiek gaktos plaukų dažymas, gali stipriai sudirginti tavo intymią vietelę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis