Žaibiškai kalorijas deginanti mankšta (nuotraukos)

Nori padailinti savo apimtis iki kalėdinio vakarėlio? Jau šiandien mažiau smaližiauk, nepiktnaudžiauk bandelėmis ir, svarbiausia, pradėk makštintis. Siūlome išbandyti žaibiškai kalorijas deginančią mankštą.

1. Suk ir tiesk

Atsisėsk dešinę koją sulenkusi taip, kad ji būtų tau už nugaros. Remkis ištiesta kaire ranka, kad išlaikytum pusiausvyrą, dešinę uždėk ant klubo.

Įtempk viršutinę kūno dalį ir atsiklaupusi ant kairiojo kelio suk kūną, tiesdama dešinę koją atgal kiek aukščiau klubų lygio. Tai – vienas mostas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok kita koja.

2. Sulenktu keliu aukštyn

Atsigulk ant pilvo, delnai tiesiai po pečiais. Lenk kairį kelį, kol sudarys vieną liniją su klubu (jo nepakelk nuo grindų) ir tiesk dešinę koją atgal, pirštai – prie grindų.

Kelkis nuo grindų remdamasi ištiestomis rankomis (dešinė koja ištiesta, pirštai įremti į grindis) ir kelk sulenktą kairę koją pažasties link (torsas natūraliai pasisuks). Tai – vienas pasikėlimas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok slinkdama grindimis klubų link sulenkta dešine koja.

3. Susuktas spyris

Gulkis ant nugaros, ištiestos rankos – tau prie šonų. Susisuk į kamuoliuką, sukryžiavusi kulkšnis.

Išsitiesusi stokis ir mesk dešinę koją į šoną pėdos keltį nukreipusi į priekį. Tai – vienas spyris. Atlik tokių 30 ir kartok pratimą kita koja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis