Moterys geriau apsimetinėja ne tik lovoje

Kai labai norisi patinginiauti ar išsisukti nuo darbo, patikimiausias ir tikriausiai lengviausias būdas tai padaryti – tiesiog apsimesti sergančia. Šiek tiek pakosėji, pakalbi dirbtinai prikimusiu balsu ir vuolia – poilsis garantuotas!

Naujausių tyrimų duomenimis imituoti slogą ar kosulį kur kas dažniau mėgsta moterys, kurios, beje, ir apsimetinėjimu seksualiniame gyvenime gerokai išsiveržusios į priekį. Apklausus 10 tūkstančių suaugusių žmonių paaiškėjo, kad kas dešimtas žmogus pastoviai apsimeta ligoniu, norėdamas išvengti tam tikrų pareigų. Beje, vyrai ne tokie geri melagiai, todėl „demaskuoti“ būna du kartus dažniau nei moterys!

Meluoti nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tik du trečdaliai apklaustųjų sutinka patys paskambinti savo vadovui ir pranešti, kad dėl ligos negali pakilti iš lovos, o 5 % apklaustųjų tai padaryti už juos prašo savo artimųjų. Menamos ligos priežasčių yra daug ir jos įvairios. Pati populiariausia – pagirios (30% atvejų). Vyrai kur kas dažniau „pasidaro“ išeigeinę, kad galėtų išsimiegoti po išgertuvių, nei moterys (44 % palyginus su 34 % moterų).

25 % dingsta iš biuro, norėdami romantiškai praleisti laiką su partneriu, 15 % apklaustųjų laisvas valandas skiria maloniems susitikimams. O štai trečdalis žmonių paprasčiausiai nenori eiti į darbą be jokios priežasties.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis