Nauja moterų manija – tarpas tarp šlaunų

Regis, tarp pasaulio moterų tarsi virusas plinta nauja mada, dėl kurios damos vis dažniau kreipiasi į plastinės chirurgijos klinikas. Jei anksčiau tarpas tarp šlaunų nebuvo laikomas grožio etalonu, nuo šiol situacija apsivertė aukštyn kojomis – moterys siekia tarpą pasididinti. Ir dėl viso šio „judėjimo“ kalti vyrai!

Šios tendencijos atsiradimas verčia nerimauti: kūno (de) formavimo sąraše, panašu, nebėra nė vienos ribos, kurios žmogus jaustųsi negalintis peržengti.

Tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook'as ir Twitter'is, per 70 tūkstančių fanių kasdien dalinasi neva įkvepiančiomis įvairių modelių ir savo „tarpų“ nuotraukomis. Skamba beprotiškai, ar ne? Šokiruoja ir tai, jog daugumą mikro svetainių yra sukūrę vyrai – priežasčių ir tikslų minėti turbūt nebereikia.

Kai kurios moterys užsienyje siekia smarkiai sulieknėti vien tam, kad kojos taptų itin liesos, nes tokiu atveju tarpas tarp šlaunų esti kur kas didesnis.

Kaip paprasto ir greito lieknėjimo būdą dėl „tarpo“ pakvaišusios moterys renkasi „lipoglaziją“ (ang.k.: lipoglaze). Tai nechiruginis riebalų naikinimo būdas, kitaip tariant, riebalų nusiurbimo alternatyva. Pradžioje pasirinkta kūno vieta sušaldoma iki -10 laipsnių, vėliau aparatas ją sušildo ir į taurę įtraukia odą: užšaldyti riebalai „miršta“, o procedūros metu riebalai atsiskiria pasišalinimui tarsi organizmo šiukšlė. Skamba tikrai nemaloniai.. Tikėkimės ši „mada“ išnyks taip greitai, kaip atsiradusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis