Kaip prižiūrėti dehidratuotą odą?

Dažnai pamirštame, jog besikeičiant sezonams mūsų odai reikia skirti ypatingai daug dėmesio. Deja, dažnai nutinka, kad ja rūpintis pradedame tik pastebėjus nemalonius pakitimus. Jei tavo oda suplonėjusi, praradusi elastingumą, vietomis išsausėjusi ar pleiskanojanti, vadinasi, vadinasi teks užsiimti dehidratuotai odai skirta priežiūra.

Visų pirma, norėdama atgaivinti savo odą, turėtum iš savo kosmetikos krepšelio išmesti visas kūno priežiūros priemones, kurių sudėtyje galima rasti alkoholio, ir kitus stipraus poveikio produktus – kad ir šarminį muilą. 

Taip pat nepamiršk, kad norint atstatyti odos drėgmę svarbu ją prižiūrėti ne tik išoriškai. Jei lig šiol vartojai stiprius vaistus, pasirūpink vitaminų atstatymu organizme, kontroliuodama savo valgiaraštį. Antibiotikai yra gerųjų bakterijų žudikai, gali sukelti ne tik odos išsausėjimą, bet ir niežulį, išbėrimus. 

Vakarais nepamiršk gerai nuvalyti odą – užterštumas skatina odą n

etekti drėgmės. Odos būklė taip pat kinta priklausomai nuo tavo vidinės būsenos, todėl venk stresinių situacijų, gerai pailsėk – ne veltui sakoma, kad kokybiškas miegas yra pati efektyviausia grožio ir sveikatos priemonė. Be to, venk alkoholio ir tabako dūmais pritvinkusių patalpų. 

 Dehidratuotą odą būtina „pagirdyti“. Tai gali padaryti elementariuoju būdu – vartodama daug skysčių (minimaliai – 2 litrai per dieną). Gerdama daug vandens ne tik padėsi odai atstatyti optimalų drėgmės lygį, bet ir išvalysi organizmą, tuo pačiu ir oda taps švaresnė.

 Odą reikia nuolatos drėkinti, tačiau įprasto kremo nepakaks – papildomai naudok ir drėkinamąjį serumą, losjoną. Kadangi pavasaris – gana vėjuotas metas, įsigyk odos priežiūros priemones, apsaugančias nuo šalčio ir vėjo.

 Jei namuose oras labai sausas, o juose vis dėlto praleidi nemažai laiko, kambaryje pastatyk puodą su vandeniu. Jam išsausėjus pakartotinai pripildyk – taip palaikysi drėgmę patalpoje. Kadangi darbe, greičiausiai, to padaryti nepavyks, o juk ir atrodytų kiek juokingai, tuomet rankinėje nešiokis paprasto vandens tam, kad galėtum reguliariai sudrėkinti veidą, arba specialų drėkinantį serumą.

BIODERMA Hydrabio Serum

74.94 Lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis