Sportuok namuose: pratimai tavo laiboms kojoms

Dauguma moterų savo kūno linijomis ima intensyviai rūpintis pavasarį tam, kad po kelių mėnesių pliaže netektų kompleksuoti. Tačiau nepamirškime, ką dažnai kartoja sveikos gyvensenos ir grožio specialistai: rūpintis savo kūnu reikia nuolat! Tad COSMO šiandien siūlo išmėginti sporto pratimus kojų raumenims.

1. Pasiėmusi kėdę, lengvai atsiremk į jos atlošą delnais taip, kad rankos būtų pečių plotyje. Suglausk kojų kulnus, pėdas pasukdama į šalis, ir įtempk užpakaliuko raumenis. Atpalaiduok pečius, nugarą laikyk tiesiai ir žvelk tiesiai prieš save. Tuomet, suglaudusi kulnus, pasistiebk (keliai pasukti į šalis) ir klubus bei sėdmenis išlenk į priekį tarsi siekdama pilvo. Prisimink, kad turi išlaikyti tiesią nugarą bei suglaustus kulnus. Nėra paprasta, tačiau tokioje pozicijoje išsilaikyk bent porą sekundžių ir grįžk į pradinę padėtį – nuleisk pėdas, suglaudusi kulnus išsitiesk. Jei pakanka ištvermės, pasistiebusi siūbuok klubais, juos užlaikydama tempimo pozicijoje bent 3 sekundes.

TAIP PAT SKAITYK: Intymusis fitnesas: treniruokis didesniam malonumui

2. Atsistok taip, kaip nurodyta pirmajame pratime. Suglaudusi kulnus vėl pasistiebk ant kojų pirštų ir šiek tiek pritūpusi išriesk klubus bei sėdmenis link pilvo, lygiai taip pat, kaip atlikdama pratimą prieš tai. Taip išlaikyk kūną kelias sekundes ir grąžink klubus į pradinę padėtį. Tuomet dar labiau pritūpk (dar vis pasistiebusi) ir pakartok klubų, sėdmenų judesius. Šiuos, kojų raumenis stiprinančius pratimus atlik dešimt kartų po tris klubų parietimus.

TAIP PAT SKAITYK: 5 priežastys, kodėl bėgioti verta

3. Kojos pečių plotyje, rankos sudėtos už nugaros ir sulenktos per alkūnes, nugara tiesi. Dabar išriesk užpakaliuką ir pasistiebk ant kojų pirštų. Taip stenkis išsilaikyti kelias sekundes, o tuomet grįžk į pradinę padėtį – išsitiesk. Pratimą kartok 10 – 12 kartų.

4. Atsigulk ant nugaros ir iškelk abi kojas stačiu kampu. Tuomet išskėsk kojas į šalis, nepamiršdama išlaikyti tiesią nugarą, prigludusią prie kilimėlio/ grindų, ir statų kampą. Po poros sekundžių kojas vėl suglausk ir pratimą kartok apie 40 – 50 kartų. Šis pratimas treniruoja ne tik blauzdų, bet ir apatinę pilvo dalį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis