Kokių organų sutrikimus gali išduoti spuogai ant veido

Jei netikėtai išberia veidą, o spuogai neišnyksta ilgai, dažnai puolame kaltinti nešvarumus, vieno spuogelio pamaigymą, aplinkos užterštumą ar kitus išorinius veiksnius. Gali būti, kad tai tikrosios aknės atsiradimo priežastys. Tačiau veidas yra ir pokyčių vidaus organuose atspindys, tad nereikėtų atmesti galimybės, jog atėjo metas apsilankyti pas šeimos gydytoją.

Oda – greičiausias informatorius, pranešantis apie mūsų organizmo veiklą. Jei jis užterštas – dalis toksinų pasišalina būtent per ją. Apie kitus negalavimus ir netgi ligas taip pat galima spręsti iš odos, priklausomai nuo vietos, kurioje padidėjo spuoguotumas. Panagrinėkime veido dalis, kurios, atakuojamos aknės, gali signalizuoti tam tikrų organų sutrikimus:


Tačiau nepamiršk, kad sau, nustačius sau ligą, mėginti pačiai gydytis be specialisto konsultacijos yra griežtai draudžiama. Geriausia, ką gali padaryti iki apsilankymo pas gydytoją, tai aktyviau kontroliuoti savo mitybą. Spuoguotumą skatina gausus angliavandenių, riebios mėsos, rūkytų produktų, alkoholio ar kavos vartojimas, todėl šių produktų derėtų atsisakyti ar bent sumažinti jų vartojimo kiekį. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis