Trumpas anticeliulitinis masažas namuose – kaip jį atlikti?

Kova su celiulitu – procesas, reikalaujantis reguliarios problematiškų odos vietų priežiūros. Vienos moterys renkasi medicininius masažus ar įvyniojimų procedūras, kitos – kosmetines priemones. Toms, kurios intensyviai rūpinasi savo odos grožiu, COSMO siūlo namuose išmėginti paprastą ir trumpą anticeliulitinį masažą.

TAIP PAT SKAITYK: 5 produktai, padedantys naikinti pilvo riebaliukus

1. Sugniaužusi kumštį, krumpliais stipriai brauk per problemines odos vietas, iš apačios į viršų. Taip stimuliuojama kraujotaka, tad veiksmą (būtinai kryptimi iš apačios į viršų) atlik tol, kol oda paraus.

2. Sukryžiuok delnus, uždėdama vieną ranką ant kitos. Tuomet abu delnus priglausk prie odos ir, šiek tiek ją spausdama, sukamaisiais judesiais. Tai daryk ne tik pirštų galais, bet ir visu delnu.

3. Tuomet per odą brauk delnu išskėtusi pirštus ir pagnaibyk problemines vietas pirštais: suimk odą porą sekundžių palaikyk ir paleisk. Tačiau itin smarkiai odos spausti nereikėtų – priešingu atveju gali atsirasti mėlynės.

4. Masažą baik nuramindama odą švelniu glostymu, judesius atliekant iš apačios į viršų.

Nepamiršk, kad daugelio procedūrų rezultatas gaunamas tik tuomet, jei jas atlieki kasdien, o anticeliulitinis masažas – viena iš tokių procedūrų.

Masažo daryti negalima, jei:

* oda pažeista ar labai jautri;
* esi alergiška masažo metu naudojamoms medžiagoms;
* sergi tromboze;
* esi nėščia;
* turi kraujotakos sutrikimų;
* sergi kraujagyslių ligomis.

TAIP PAT SKAITYK: Kokių organų sutrikimus gali išduoti spuogai ant veido?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis