Grožio SPA vienoje tabletėje

Išlaisvink savo grožį su Perfectil! Aktyviųjų elementų derinys pamaitina pačius giliausius odos, plaukų, nagų sluoksnius. Skirtingai nei kremai ar serumai, Perfectil visą darbą rūpestingai atlieka iš vidaus. Kiekvienoje tabletėje subalansuotas derinys iš vynuogių sėklų ekstrakto, vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso – vienos pagrindinių odos senėjimą skatinančių faktorių.

Perfectil sudėtyje esantis biotinas ir selenas palaiko normalią plaukų būklę, o varis - pigmentaciją. Visos sudėtinės medžiagos per kraujotaką pasiekia giliausius odos sluoksnius bei plaukų folikulus ir veiksmingai padeda jais pasirūpinti.


PERFECTIL PLUS SKIN

Jei Jūsų oda ypač reikli, Perfectil Skin Plus sukurta būtent Jums.
Tai labai patogi ir ypatinga dviguba pakuotė, susidedanti iš Perfectil tablečių bei specialaus koncentrato Nutri-Dermal kapsulių. Nutri-dermal kapsulėje sukaupti veiklieji elementai iš ypač grynų agurklių ir juodųjų serbentų sėklų aliejų, liuteino esterių, omega-3 rūgščių ir odai naudingo biotino.


PERFECTIL PLATINUM

Perfectil Platinum – tai lyg slaptas ginklas toms, kurios nori efektyviai kovoti su bėgančio laiko pėdsakais odoje. Aukštos kokybės kolagenas - vienas svarbiausių odos struktūrinių elementų.
Antioksidantų gausa saugo odos ląstelės nuo senėjimą skatinančio oksidacinio streso.

Perfectil Platinum - tai pirmasis mikroelementų kompleksas, kurio veiksmingumas apsaugant odą nuo šalčio sąlygoto senėjimo yra įrodytas.


Randomizuota, dvigubai akla, placebo kontroliuojama studija buvo atlikta Prancūzijoje – prestižiniame dermatologijos tyrimų centre, viename iš seniausių Europos medicinos institutų. Pažangiausiais mokslo tyrimais paremta Perfectil Platinum formulė duoda daug daugiau, nei odos grožį – ji suteikia pasitikėjimo savo išvaizda ir savimi.

* Perfectil - maisto papildai

Užsakymo nr.: PT_77664701

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis