Konkursas: laimėk stilingą šaliką ir 15 maisto papildų pakuočių!

Rudeniškas oras tikrai nelepina, bet mums tai - ne kliūtis. Sudalyvauk COSMO konkurse ir pasakyk skaudančiai gerklei bei kosuliui STOP!

Tavęs laukia puikus prizas: šiltas ir labai jaukus šalikas bei veiksmingosios THYMO Tabs tabletės nuo kosulio. Nori laimėti? Viskas, ką tau reikia padaryti, tai žemiau esančiuose komentaruose parašyti „Gerklė ėmė ir nurimo po skanios pastilės THYMO!“

THYMO Tabs ir THYMO Spray - geriausias tavo pagalbininkas peršalus. Pastilėse bei purškale esantis vaistinių čiobrelių sausasis ekstraktas pasižymi antiseptinėmis, priešuždegiminėmis, spasmolitinėmis, atsikosėjimą lengvinančiomis savybėmis, o kita veiklioji medžiaga - ksilitolis, turi antibakterinį/anti-mikrobinį poveikį ir apsaugo dantis. Ksilitolis naikina bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą, bei nemalonų burnos kvapą.

Apelsinų skonio pastilės praturtintos vitaminu C, todėl padeda išlaikyti stiprų organizmo imunitetą!

THYMO Tabs pastilės ir stilingasis šalikas jau pasiruošęs keliauti į tavo namus. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai žemiau esančiuose komentaruose parašyti „Gerklė ėmė ir nurimo po skanios pastilės THYMO!“

Konkurso nugalėtojai paaiškės 2013.12.01! Pirmos vietos laimėtojui atiteks šalikas ir 3 pakuotės THYMO Tabs pastilių nuo kosulio. Dar po 3 pakuotes padovanosime net 4 laimingiesiems! Sek mūsų žinutes Facebook puslapyje, galbūt tu būsi ta laimingoji?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis