Akių spalvą galima pakeisti visam gyvenimui

Toms, kurioms nusibodo natūrali akių spalva, chirurgai jau turi paruošę sprendimą: unikalią operaciją, kurios metu dirbtinio implanto dėka rainelės spalva pakeičiama visam laikui.

Žinoma, galima pažaisti su spalvotais kontaktiniais lęšiais, bet tos, kurios bandė, patvirtins: dažnai spalva atrodo nenatūraliai, o ir lęšius reikia išsiimti, nuolatos keisti. Amerikos chirurgas Kennethas Rosenthalis, dirbantis klinikoje Eye Surgicentre, sugalvojo naują dirbtinės rainelės implantavimo technologiją. Ir akių spalva pasikeis ne kelioms valandoms, o daugeliui metų!

Procedūros metu ragenoje atliekamas 2,8 mm pjūvis, pro kurį implantuojamas silikoninis implantas. Vienos akies operacija, atliekant vietinę nejautrą, trunka maždaug 15 minučių, taigi teoriškai akių spalvą galima spėti pasikeisti ir per pietų pertrauką. Teoriškai - taip, bet praktiškai laiko reikės gerokai daugiau, nes pooperacinis laikotarpis truks nuo vieno iki dviejų mėnesių. JAV ši operacija jau atliekama, o Europai dar teks palaukti. O tu ar išdrįstum? Ir svarbiausia - ar norėtum pasikeisti savo akių spalvą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis