Kaip jiems pavyko mesti rūkyti? 10 įžymybių

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, beveik kas trečias pasaulio žmogus rūko. Ir tikriausiai didžioji rūkančių dalis norėtų mesti: kažkas dėl sveikatos, kažkam galbūt tiesiog gaila pinigų. Sunku? Bet įmanoma!

Bradas Pittas

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Sportas ir cigaretės – nesuderinama, todėl ruošiantis „Troja“ filmavimams, Bradui teko mesti cigaretes. Nebuvo lengva, todėl filmavimams pasibaigus, blogas įprotis ir vėl sugrįžo. Padėti įveikti priklausomybę nuo nikotino aktoriui padėjo Angelina Jolie ir vaikai. Juk norint kažką pamiršti, būtina turėti daug papildomos veiklos.

Jennifer Aniston

Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Jennifer ilgus metus buvo rimta rūkorė, sutraukdavusi tikrai ne po kelias cigaretes per dieną. 2007 metais aktorė nusprendė išsivalyti organizmą, pradėjo lankyti jogą ir sveikai maitintis. Anot Jennifer, būtent tai padėjo jai atsikratyti cigarečių.

Kate Hudson

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Kate ne kartą bandė mesti rūkyti, bet nesėkmingai. Užtai sužinojusi, kad laukiasi vaikelio, cigaretes kaip mat pamiršo. Noro rūkyti tarsi savaime nebeliko!

Ashtonas Kutcheris

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Ar bent įsivaizduoji, ką reiškia per dieną surūkyti ne mažiau nei 40 cigarečių per dieną? Tokiais tempais dūmelis turėtų būti traukiamas maždaug kas 20 minučių! Būtent tai ir darydavo Ashtonas, o tuometinė jo mylimoji Demi Moore tiesiog negalėjo pakęsti šio įpročio. Pats Ashtonas sako, kad atsisakyti cigarečių jam pavyko naudojantis Allen Carr metodika. Ir pavyko iš pirmo karto!

Mattas Damonas

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Kai Mattas nusprendė atsisakyti cigarečių, jo rūkymo stažas buvo pasiekęs 20 metų. Kaip jam tai pavyko? Tvirtas pasiryžimas ir valia. Daugiau nieko. Puikus įrodymas, kad mesti gali kiekvienas, jei tik tikrai nori.

Michael Douglas

Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Aktorius rūkė praktiškai visą savo gyvenimą ir net neketino atsisakyti šio įpročio. Deja, 2011 metais jam buvo nustatytas gerklės vėžys. Liga privertė Douglasą atsisakyti cigarečių ir kiek žinoma, jis iki šiol nerūko.

Elizabeth Hurley

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

2005 metų gegužės mėnesį paparaciai buvo priblokšti: jiems pavyko nufotografuoti aktorę su vaikišku čiulptuku burnoje. Pasirodo, būtent tokiu būdu jai pavyko atsisakyti cigarečių!

Benas Affleckas

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Aktorius gal ir nebūtų metęs rūkyti, jeigu ne darbas „Smokin` Aces“ filme. Anot Beno, filmavimo metu per dieną jam tekdavo surūkyti maždaug po 5 pokelius cigarečių, taigi baigus filmuoti, į cigaretes jis ir žiūrėti nebenorėjo.

Gisele Bündchen

Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Gisele prisipažino, kad rūkymas buvo vienas iš metodų, padedančių palaikyti dailias kūno linijas. 2003 metais ji nusprendė, kad tai – gana kvaila, todėl atsisakė cigarečių ir pradėjo sveikai gyventi. Gisele teigia, kad po to priaugo 7 kilogramus, bet jautėsi kur kas geriau.

Jackas Black

Nuotrauka: Scanpix/AFP

Komikas Jackas Black atsisakė cigarečių vardan šeimos. Po to, kai žmona pagimdė antrąjį vaiką, Jackas nusprendė, kad cigaretėms jų namuose vietos nebėra, todėl tiesiog išmetė likusias cigaretes ir daugiau niekada neberūkė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis