Sportininkas numetė 11 kilogramų per 24 valandas! Nuotraukos prieš ir po

Mesdami svorį dauguma žmonių kaip pamišę seka, ką parodys svarstyklių rodyklė. Šiandien – kilogramu mažiau, rytoj – jau ir dviem, bet pasižiūri į veidrodį ir nieko nematai. Viskas atrodo taip pat, kaip ir prieš tai. O kaip gi kitaip, jeigu tie ištirpę kilogramai – ne kas kita, kaip skysčiai.

28 metų rašytojas ir sportininkas Ross Edgley norėjo įrodyti, kad svoris gali kisti dėl daugybės priežasčių ir tikrai ne tik dėl to, kad deginami riebaliukai. Todėl jis surengė ekstremalų eksperimentą ir per 24 valandas numetė 11 kilogramų! Nuotraukas prieš ir po gali pamatyti ČIA. Tik nesugalvok to paties bandyti namuose, nes organizmo reakcija į tokį stresą gali būti labai neigiama.

Pagrindinis Rosso tikslas buvo pašalinti iš organizmo kuo daugiau skysčių. „Maždaug 50-70% suaugusio žmogaus kūno sudaro vanduo. Mano svoris siekia 95 kg, todėl paskaičiavau, kad maždaug 47,5 kg sveria vien vanduo. Staigus skysčių sumažėjimas organizme gali baigtis katastrofiškai, todėl aš nusprendžiau skysčių atsikratyti palaipsniui, priversdamas kūną prakaituoti ir vartodamas diuretinius preparatus“ – aiškino sportininkas.

Štai trumpas aprašymas, ką Rossui teko padaryti, kad 11 kilogramų tikrąja to žodžio prasme išgaruotų iš jo kūno:

„10:30 val.: aš pasiruošęs numesti 11 kilogramų, bet tam reikės kažko daugiau, nei tiesiog pamiršti namuose buteliuką su vandeniu. Todėl rytą pradedu nuo labai karštos vonios su druska ir išgeriu diuretikų (skysčius varantys preparatai), kad organizmas nesugalvotų sulaikyti skysčių. Vėliau – pirtis!
14:00 val.: tempiu savo nuvargusį kūną į sporto salę ir 45 minutes prisiverčiu bėgti ant takelio. Įprastai į sporto salę einu su malonumu, bet tos 45 minutės buvo blogiausios per visą mano gyvenimą.
14:00 – 18:00 val.: nemeluosiu, šis laiko tarpas buvo labai nuobodus. Suvalgiau kepsnį be jokių prieskonių.
18:30 val.: keli gurkšniai vandens ir salotos lapai.
19:30 val.: vėl lankausi sporto salėje. Jaučiuosi neįtikėtinai linksmas, nes suvartojau 150 mg kofeino, kuris padeda pašalinti skysčius iš organizmo.
20:00 val.: nepavyko įveikti užsibrėžto tikslo ant bėgimo takelio. Neužteko jėgų. Keliauju į pirtį.
21:00 val.: atsistoju ant svarstyklių ir matau, kad man pavyko numesti 11 kilogramų! Viską metu ir bėgu pasiimti savo 4 litrų butelį, kuriame vanduo, praturtintas vitaminais ir elektrolitais!”

„Tikrai nesiūlau tokiu būdu mesti svorio. Tik norėjau parodyti, kad svoris ir kūno riebalai susiję tik dalinai, todėl nereikia stebėti, ką parodys svarstyklės, nes numestas svoris tuoj pat sugrįš.“ – sakė Rossas. Na, o kaip jo kūnas atrodė prieš ir po eksperimento, gali pasižiūrėti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis