Alaus mielės prieš spuogelius: žadamas stulbinantis rezultatas

Paauglystėje beveik visoms teko susidurti su spuogeliais, tik gaila, ši problema ir subrendus paliko toli gražu ne visas. Gali pirkti specialias, su spuogeliais efektingai kovojančias priemones, o gali išbandyti laiko patikrintą receptą – alaus mieles!

Ar alaus mielės – efektyvi priemonė nuo spuogelių, užtikrintai tvirtinti negalime, juk kiekvienam poveikis skirtingas, tačiau galime pasidalinti vieno įdomaus tyrimo rezultatais. Norint įsitikinti alaus mielių efektyvumu gydant spuogus, buvo atliktas dvigubai aklas tyrimas su placebu (kai nei gydytojas, nei pacientas nežino, kuris preparatas tikras, kuris – placebas). Rezultatas tikrai stulbinantis: 74,3% mieles vartojusių tiriamųjų būklė pastebimai pagerėjo, 80% – visai išgijo.

Iš karto norime išsklaidyti mitą, esą bet kokios maistinės mielės, įskaitant ir alaus, skatina svorio didėjimą. Taip tikrai nėra. Vitaminai ir baltymai, kurių yra alaus mielėse, padeda sureguliuoti sutrikusią medžiagų apykaitą, o juk labai dažnai spuogeliai kankina būtent dėl virškinimo sistemos problemų. Alaus mielėse taip pat yra amino rūgščių ir mikroelementų, pavyzdžiui, cinko, sieros, fosforo, kurie stiprina imunitetą ir savo ruožtu taip pat padeda atsikratyti spuogų.

Kalis, magnis ir kitos mineralinės medžiagos iš organizmo pašalina toksinus, valo žarnyną ir padeda susidoroti su virškinimo problemomis. Galiausiai susitvarko ir riebalinių liaukų veikla, todėl spuogeliai ima nykti.

Be abejonės, dėl savo pačių saugumo, prieš tai geriau pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu arba gastroenterologu. Alaus mielės, kaip ir bet kuris kitas vaistas, gali turėti tam tikrų kontraindikacijų, todėl būk atsargi.

Alaus mieles nuo spuogelių galima tiek gerti, tiek naudoti išoriškai, pavyzdžiui, darytis veido kaukes, mat pantoteno rūgštis ir biotinas, esantis mielėse, skatina odos atsinaujinimo procesus. Žinoma, svarbiausias klausimas, kokio efekto gali tikėtis? Gali tikėtis labai efektyvaus, bet ne greito rezultato. Nusiteik tam, kad pirmosiomis savaitėmis spuogelių gali net pagausėti, mat organizmas pradės sparčiai valytis. Tačiau tuomet, kai riebalinių liaukų veikla stabilizuosis, galėsi džiaugtis lygia ir spindinčia oda.

Išbandyk nesunkiai pagaminamas alaus mielių kaukes namuose! Prieš gamindama kaukę, atkreipk dėmesį į savo odą: jei tavo oda riebi, alaus mieles maišyk su pienu, jeigu sausa – tiesiog praskiesk mieles vandeniu ir įmušk kiaušinio trynį, jeigu oda šerpetoja – į alaus mieles reikia įmušti kiaušinio trynį, įmaišyti grūdų gemalų ir šiek tiek riebios grietinėlės.

O štai viena universali kaukė, tinkanti visiems odos tipams: sumaišyk alaus mieles su neriebiu jogurtu, šlakeliu alyvuogių aliejaus ir spaustomis citrinų sultimis. Tokia kaukė ne tik naikina spuogelius, bet ir atgaivina odos spalvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis