Apelsinų sultyse cukraus tiek pat, kaip ir Coca Cola gėrime

Visame pasaulyje populiariausios apelsinų sultys, pasirodo, ne tokios ir sveikos, kaip daugumai iki šiol atrodė. Bent jau taip tvirtina profesorė Susan Jebb, dirbanti Didžiosios Britanijos vyriausybės patarėja sveikatos klausimais. Kodėl? Todėl, kad jose yra tiek pat cukraus, kiek Coca Cola gėrime!

Kaip rašoma puslapyje dailymail.co.uk, profesorė Susan pati išbraukė apelsinų sultis iš savo mitybos raciono ir dabar visiems, besirūpinantiems sveika gyvensena, siūlo padaryti tą patį arba bent jau praskiesti sultis vandeniu. O Susan nuomonė gana svari, juk būtent jos sveikatos patarimai virsta rekomendacijomis visiems Didžiosios Britanijos gyventojams.

„Šiame gėrime esančių naudingųjų maistinių medžiagų kiekio negalima lyginti su kiekiu, esančiu tikruose vaisiuose, nes sultyse yra tiek pat cukraus, kiek ir klasikiniuose gazuotuose gėrimuose. Negana to, jį organizmas įsisavina pernelyg greitai ir kai gėrimas pasiekia skrandį, organizmas nelabai supranta, Coca Cola tai ar sultys“ - sako Susan.

Profesorės nuomone, apelsinų sultis kur kas naudingiau pakeisti apelsinų vaisiais, nes cukrus tapo tokia pačia grėsme visuomenei kaip ir alkoholis ar nikotinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis