10 Jennifer Aniston patarimų norinčioms gražios figūros

Neseniai 45 gimtadienį atšventusi Jennifer Aniston atrodo tikrai puikiai ir neketina slėpti, kad dalios figūros paslaptis – tikrai ne genetika, o reguliarios treniruotės ir savikontrolė. Kokių patarimų aktorė gali duoti kitoms moterims?

1. Svarbiausia sporte – įvairovė: „Norint, kad sportas neatrodytų nuobodus, labai svarbu nuolatos keisti pratimus. Taip pat tai padeda išjudinti skirtingus raumenis“.
2. Jausk saiką ir neleisk sau per daug atsipalaiduoti: „Aš sveikai maitinuosi ir treniruojuosi, tačiau kartais reikia save palepinti. Tikrai nebadauju. Mano patarimas: tiesiog nevalgyk visokių niekalų kiekvieną dieną“.
3. Išbandyk jogą: „Būtent joga gali padėti paruošti kūną bet kokiam kitam sportui“.
4. Nepasiduok ir pajusi malonumą: „Sportas ne iš karto visiems patinka, bet ilgainiui tai tampa malonumą keliančiu įpročiu, svarbiausia – nepasiduoti iš karto“.
5. Klausykis savęs: „Man taip pat yra buvę dienų, kai kartodavau sau „nenoriu“. Klausykis savo kūno. Kartais nereikia versti savęs daryti to, ko visai nesinori. Leisk sau ir pailsėti“.

6. Turėk stiprybės: „Tačiau neleisk sau tinginiauti. Kartais, kai visai nesinori judėti, prisiversk pasportuoti bent 10 minučių, kad organizmas pradėtų išskirti endorfinus. Galbūt po tų 10 minučių pajusi, kad treniruotę norisi tęsti?“
7. Treniruokis bet kokiomis sąlygomis: „Keliaudama aš visuomet turiu su savimi svarmenis. Tokiu būdu galiu pasitreniruoti ir žiūrėdama televizorių ar kalbėdama telefonu. Juk treniruotis nebūtina sporto klube. Galima ir tiesiog lovoje padaryti keletą tempimo pratimų prieš miegą“.
8. Negaišk laiko darydama tau nepatinkančius pratimus: „Aš ne sporto stovykloje, kad turėčiau kankinti save sportu. Renkuosi tuos pratimus, kurie man patinka, juk mano tikslas – tiesiog palaikyti kūno linijas, o ne tapti kultūrizmo profesionale“.
9. Mėgaukis savo gyvenimu: „Aš iki šiol jaučiuosi jauna, o kartais ir jaunesnė, nei jaučiausi būdama 25 metų. Nereikia galvoti apie savo amžių, galvok apie savo gyvenimą“.
10. Rūpinkis savimi: „Kokį patarimą nusiųstum pati sau į praeitį? Viską tą patį gali padaryti ir dabar. Keisti savo gyvenimą niekada nevėlu. Suprask, kokia nori būti, kaip nori jaustis ir atrodyti. Ir pradėk veikti!“

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis