Keisti pojūčiai po karštos nakties: ar reikia nerimauti?

Mėgavaisi meilės žaidimais su savo antrąja puse, o vėliau pastebėjai kažką keisto ir nelabai malonaus. Neskubėk panikuoti, galbūt čia nėra jokios tragedijos!

Oi! Ten peršti!

Staigūs judesiai pirmyn ir atgal gali taip sudirginti tavo lytines lūpas, kad oda liks sausa net keletą dienų. Jei taip nutinka nuolat, o po sekso oda lieka paraudusi, juntamas deginimas – labai tikėtina, kad įvyko alerginė reakcija – ją išprovokuoti galėjo prezervatyvas, lubrikantas, net ir dušo želė, kuria jis prausėsi prieš šokdamas į lovą. Išsiaiškink priežastį ir pakeisk ją hipoalergine versija: pavyzdžiui, lateksinius prezervatyvus – poliuretaniniais, aromatizuotą lubrikantą – bekvapiu ir t.t.

Tavo klitoris superjautrus

Tavo vaikinas norėtų pereiti prie antrojo raundo, bet tavo klitoris toks jautrus, jog net mintis apie jo glamones nupurto. Tavo kūnas dar tik atsigauna p orgazmo. Kraujas, kuris buvo gausiai priplūdęs į šį jautrių nervų kupiną tašką, dabar teka atgal, taigi klitoris lieka subliūškęs ir jautrus. Jei tokie pojūčiai išlieka ilgiau nei 2 valandas, veikiausiai skausmą sukėlė pernelyg grubios glamonės. Leisk jam dienelę kitą pailsėti.

Kodėl makštis staiga praplatėjo?

Jei aktyviai mėgavotės sekso sesija, tavo makštis išsitempė ir visai normalu, kad prireiks keleto valandų kol ji susitrauks iki pirminės būsenos. Tačiau jei jauti, kad makštis išlieka padidėjusi keletą dienų – gali būti, kad paūmėjo grybelinė infekcija. Tai kaip tik ir sukelia makšties sienelių paburkimą.

Tavo lytinės lūpos ištino

Kai tu susijaudini, į makštį, lytines lūpas bei klitorį priteka kraujo, dėl to tavo intymioji zona patamsėja, iš rausvos tampa tamsiai raudona. O lytinės lūpos pabrinksta. Pasiekus didįjį O kraujas plūsteli atgal į kūną, o tavo intymiosios lūpos palengva sugrįžta į pirmines proporcijas.

Pasirodė šiek tiek kraujo

Jei sekso metu nepakankamai sudrėkai, ant tavo makšties sienelių gali atsirasti mažų nubrozdinimų, iš čia – ir šiek tiek rausvų kraujingų išskyrų. Jei išskyrose matyti tamsiai raudono kraujo, tai gali būti tavo mėnesinių likučiai. Tačiau raudonos kraujingos išskyros po sekso ciklo viduryje ar antroje pusėje – tai jau simptomas, kuris ragina sunerimti. Kreipkis į gydytoją: tokias išskyras gali sukelti polipas (gerybinis kiaušidžių darinys) arba chlamidijos – lengvai pagydoma infekcija.

Kas čia per kvapas?

Keistas kvapas, pasklidęs miegamajame po sekso – tai prakaito, spermos ir makšties išskyrų kvapų kokteilis. Tačiau jei užuodi žuvies smarvės natas – vertėtų sunerimti. Tai gali būti vienas iš infekcijos požymių, tad kreipkis į gydytoją.

Kelnaitės šlampa!

Jei tu ilgiau pagulinėjai ar užmigai vaikinui išsiliejus tavo viduje, po kelių valandų dalis spermos iš tavęs ištekės. Jei atsistosi iškart po meilės žaidimų – tai nutiks greičiau. Atsistojus tik po kurio laiko, kai makštis bus jau susitraukusi, sėkla ištekės ne iš karto, o kiek vėliau. Taigi pasirūpink higieniniais įklotais!

Jeigu pojūčiai tave neramina, nebijok kreiptis į savo ginekologą! Gali būti, kad prasidėjo uždegimas, ir tik ginekologas tau gali paskirti tinkamą gydymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis