Norinčioms sulieknėti: kokias dietas renkasi įžymybės?

Ant raudonojo kilimo jos atrodo stulbinančiai. Ir visa tai – ne gerų genų, o įvairių dietų ir prakaito liejimo sporto salėje dėka. Pasmalsaukime, kokius lieknėjimo receptus atskleidžia garsiausios pasaulio moterys?

P.S. Tik nepulk visko bandyti pati: tikrai ne visų garsenybių dietos yra sveikos. Pavyzdžiui, lieknosios Victorios Beckham patarimai gali sukelti tikrą šoką: jos siūlomos dietos labiau panašios į badavimą, nei į normalią ir sveiką mitybą (apie Viktorijos lieknėjimo metodus jau rašėme čia).

Gwyneth Paltrow

Jos dietos metodika ganėtinai paprasta: galima valgyti neribotą kiekį bet kokių daržovių, šiek tiek jūros gėrybių produktų ir žuvies. Kitaip tariant, mėnesiui reikia pamiršti ne tik visas pamėgtas bandeles ir saldumynus, bet ir mėsą, kiaušinius bei pieno produktus.

Pagrindinis principas, kuriuo aktorė vadovaujasi laikydamasi dietos, tai šaldytuve neturėti nieko, kas netyčia galėtų tave „sugundyti“. Beje, bulvės, nors ir yra daržovė, draudžiamos. Gaminant visas kitas daržoves, reikia naudoti labai nedidelį kiekį alyvuogių aliejaus, o šiaip daržoves patariama valgyti žalias. Žuvį ir jūros gėrybių produktus reikėtų apvirti arba kepti ant grilio.

Katie Holmes

Ji – arbatos dietos, kuri pastaruoju metu labai populiari Holivude, šalininkė. Šios dietos pagrindą sudaro aukštos kokybės (arbata pakeliuose netinka) žalia arbata, kurią gerti reikia ne mažiau nei 5 kartus per dieną. Papildomai per dieną leidžiama suvalgyti nekrakmolingų vaisių ir daržovių ir vieną nedidelę porciją žuvies arba mėsos, pagamintos be riebalų.

Rihanna

Išranki dainininkė laikosi proteinų ir ląstelienos dietos. Griežtai atsisako saldumynų, visų rūšių mėsos ir miltinių produktų. Kasdienis Rihannos mitybos racionas susideda iš morkų, salotų, agurkų, kiaušinių baltymų, o taip pat neribojamas mineralinio vandens ir vaisių kiekis. Savaitgaliais „už gerą elgesį“ save galima palepinti keksiuku iš ruginių miltų su sėlenomis ir vaisiniu jogurtu.

Elizabeth Hurley

Šios žavios moters dieta vadinasi „Paleolitinė“ arba kitaip „Pirmykščio žmogaus dieta“. Jos esmė – maitintis taip, kaip maitinosi pirmykščiai žmonės: valgyti tai, ką galima sužvejoti, sumedžioti ir užsiauginti. Šios dietos valgiaraštyje dominuoja jūros gėrybių produktai, žuvis, mėsa, vištiena, kiaušiniai, riešutai, vaisiai, uogos, daržovės. Draudžiama valgyti pusfabrikačius ir rafinuotus produktus, pieno produktus ir jų gaminius, pamiršti reikia miltinius patiekalus, nevalia vartoti druskos ir cukraus.

Julia Roberts

Jos dietos pagrindą sudaro visų rūšių žuvys, netgi riebios. Svarbiausia – gaminti jas tik ant grilio arba garų, nenaudojant jokių riebalų ir aliejaus. Be žuvies dietos Julia Roberts praktikuoja ir daržovių salotų, pagardintų alyvuogių aliejumi ir citrinų sultimis, dietą, taip pat leidžiama suvalgyti uogų ir riešutų. Šios dvi dietos puikiai suderinamos ir viena kitą papildo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis