Pornožvaigždės dieta gražiam kūnui

Pergyveni dėl figūros artėjant paplūdimio sezonui? Įsivaizduok, kad visiškai nuogai tektų dirbti. Negana to, tave matytų daug žmonių ir niekas šlaunų nepagražintų fotošopu. Tokį darbą dirba suaugusių filmų aktorė 28 metų Chanel Preston. Ji pasidalino įprastu savaitės valgiaraščiu, kuris ir figūrą padeda išlaikyti, ir gražina odą.

Pirmadienis

Aštuntą valandą ryte Chanel išgeria puodelį žalios matės arbatos. Pietums apie pirmą valandą suvalgo kukurūzų ir kopūstų sriubos. Trečią valandą atsigaivina sulčių stikline. Vėlai vakare – apie devintą valandą – užkanda troškintos žuvies su ryžiais.

Antradienis

Pusryčiams vėl tik žalia arbata. Pietums renkasi tuno ir špinatų salotas. Pavakariams – apie septintą valandą – užkanda kokio nors vaisiaus ir sausainių be glitimo. Vakarienės atsisako.

Trečiadienis

Tai vienintelė diena, kai leidžia sau pasilepinti. Pusryčiams išgeria kavos, o pietums suvalgo makaronų su sūriu ir grietinėle. Pavakariams užkanda garuose virtos vištienos, o vakarienei renkasi krevetes ir desertui žemės riešutų skonio sausainius su razinomis.

Ketvirtadienis

Ryte suvalgo avižinės košės. Pietums – nedidelę porciją jūros gėrybių salotų ir sausainių. Vakare – apie devintą valandą – užkanda fetos sūrio su ryžių trapučiais.

Penktadienis

Pusryčiams vėl renkasi avižinę košę. Pietus praleidžia, o pavakariams suvalgo saldžiųjų bulvių troškinio. Vakarienei vėl fetos sūrio ir ryžių trapučių.

Šeštadienis

Pusryčiams dažniausiai suvalgo jogurtą ir obuolį. Priešpiečiams – azijietiškų salotų, o pietums tik kavos ir kelis sausainius. Vakarienei valgo kukurūzų ir kopūstų sriubos. Jei jaučiasi alkana, sudoroja bandelę be glitimo, perteptą sūrio kremu.

Sekmadienis

Pusryčiams pasimėgauja keliais sausainiais, perteptais kremu, o priešpiečiams suvalgo mango vaisių. Pietus praleidžia. Vakare užkanda troškintos žuvies ir gruzdintų bulvių maltinukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis