Maistas, ryjantis riebalus (9 ypatingi produktai)

Nors ir kaip raukytumeisi prieš veidrodį, vis dar nesiryžti misti vien duona ir vandeniu. Na ir nereikia (juolab kad rezultatai toli gražu ne visada verti tokios aukos): lieknėti įmanoma ir valgant sočiai – reikia tik įtraukti į kasdienį racioną devynis ypatingus produktus, kurie įsuka medžiagų apykaitą.

Kiaušiniai. Tryniuose yra vitamino B12, kuris padeda kūnui deginti riebalus. Be to, kiaušiniai sukelia sotumo jausmą, taigi nebekankina noras dar ką nors įsimesti į skrandį.

Avokadai. Juose apstu apetitą slopinančių gerųjų riebalų ir L-karnitino – aminorūgšties, gerinančios medžiagų apykaitą.

Žemės riešutų sviestas. Šiame skanėste (nesvarbu kokio jis pavidalo) gausu magnio, kuris skatina ląsteles efektyviau eikvoti energiją.

Jautienos suvožtinis. Šis patiekalas – tai 90 proc. liesos jautienos, kitaip tariant, grynų baltymų. O šiems deginti organizmas eikvoja daugiau energijos nei riebalams ar angliavandeniams.

Sūris. Deginant riebalus dalyvauja ir pieno produktuose esanti konjuguota linolio rūgštis. Rinkis mėgstamą sūrį: aštrų ar minkštą ir švelnų.

Marinuoti agurkai. Vidutinio dydžio marinuotas agurkas – tik septynios kalorijos. Taigi šiai daržovei suvirškinti organizmas išeikvos daugiau kalorijų, nei iš jos gavo.

Žalioji arbata. Joje ne tik knibžda riebalus deginančių katechinų, bet dar yra ir kofeino, kuris spartina medžiagų apykaitą.

Jogurtas. Paprastame jogurte (be jokių saldiklių) gausu probiotikų – organizmui naudingų bakterijų, kurios gerina virškinimą ir mažina pasisavinamų riebalų kiekį.

Bolivinės balandos. Šio augalo sėklos – tikra baltymų bomba, todėl organizmui, reikia labai pasistengti, kad jas suvirškintų, vadinasi, jam teks išeikvoti daugiau kalorijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis