Per tris mėnesius – minus 19 kilogramų (prieš ir po)

Ilgą laiką su viršsvoriu kovojusią 25 metų Jade Gibbs keisti gyvenimą įkvėpė sėkminga aktorės Jennifer Ellison istorija.

Pamatyti Jade Gibbs svorio pokyčius gali ČIA.

Kaip rašo Dalymail.co.uk, iš Brightono miestelio kilusi J. Gibbs prisipažįsta buvusi tikra dietinės kokakolos gerbėja - per dieną ji išgerdavusi iki trijų litrų šio gėrimo, o tuo pačiu valgydavo nesveiką maistą – taip svoris pasiekė beveik 79 kg, o tai labai netiko prie jos 1,55 m ūgio.

Jade sako: „Aš visada maniau, kad Jennifer Ellison yra žavi, o aš galėčiau tik svajoti atrodyti taip kaip ji“. Stebėjusi, kaip „Brookside“ žvaigždė, laikydamasi „Kembridžo svorio plano“, sėkmingai atsikratė viršsvorio, Jade nusprendė pabandyti pati.

Viršsvorio mergina priaugo dirbdama ligoninės naktinėje pamainoje. Ji valgydavo kaloringus sumuštinius, traškučius, šokoladą ir patiekalus, kuriuos atsidėkodamos atnešdavo jos pacientų šeimos. Net pradėjusi pirkti 44 dydžio drabužius, Jade neprisipažino turinti problemų dėl nesveikų įpročių.

Pamatyti Jade Gibbs svorio pokyčius gali ČIA.

„Pasąmonėje žinojau, kad priaugau svorio, tačiau nenorėjau apie tai galvoti, tad atsisakiau svarstyklių ir nesisvėriau“, - sako ji. – Kai mano drabužiai pasidarė per ankšti, prasidėjo neigimas. Griebdavausi bet kokio savo svorio augimo pateisinimo: nuo klaidingos matavimo sistemos iki teigimo, kad mano drabužių dydis yra 40 – nors puikiai žinojau, kad jis artėja prie 44. Kuo dažniau tai sakiau žmonėms, tuo labiau tuo tikėjau“.

„Aš visiškai savimi nepasitikėjau, net paranojiškai maniau, kad žmonės gatvėje žiūri į mane ir kalba apie mano svorį. Ėmiau slėptis po negražiais juodais apdribusiais drabužiais - tikrai ne tokiais, kokius turėtų vilkėti jauna 20-metė mergina“.

Pamatyti Jade Gibbs svorio pokyčius gali ČIA.

„Visai neįsivaizdavau, kaip atsikratyti viršsvorio, kol nepamačiau kelių Jennifer Ellison nuotraukų“. Tad vietoj kasdieninio riebaus ir sūraus maisto Jade kaip ir Jennifer ėmė laikytis Kembridžo svorio plano. Ji pakeitė traškučius, sumuštinius ir šokoladą trimis sriubų, kokteilių ir košių patiekalais per dieną, o vietoje savo mėgstamos kokakolos pradėjo gerti vandenį.

Dabar Jade atsikratė 19 kilogramų ir sveria 59,5 kg. Mergina jaučiasi ne tik sveikesnė, bet ir kur kas laimingesnė. O rugsėjo mėnesį ketina atšokti savo vestuves.

„Tomas mane labai palaikė ir labai džiaugiasi, kad atsikračiusi viršsvorio aš esu laimingesnė. Nenorėjau būti stora nuotaka ir nebūsiu. Dabar galiu laukti savo vestuvių, per kurias atrodysiu nuostabiai, vilkėdama savo svajonių suknelę“.

Pamatyti Jade Gibbs svorio pokyčius gali ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis