Krūtinę didinantis masažas: kokio efekto tikėtis ir kaip jį atlikti?

Tikriausiai esi girdėjusi, kad norint turėti didesnę krūtinę, visai nebūtina pirkti puikiai išreklamuotų brangių kremų ar kreiptis į plastikos chirurgus. Viskas, ko reikia, tai reguliariai masažuoti savo krūtinę. Patikėjai? Mes ne.

Tiesa tokia, kad 1-2 dydžiais didesnę krūtinę tau padovanoti gali tik plastikos chirurgas, o štai sustiprinti krūtų raumenis, pakoreguoti juos taip, kad krūtys atrodytų pilnesnės – visiškai įmanoma ir pačiai!

Kokius stebuklus daro krūtinės masažas? Reguliariai atliekamas masažas gerina kraujo ir limfos mikro cirkuliaciją, o tai teigiamai veikia tiek krūtinės išvaizdą, tiek sveikatą. Krūtų didinimo masažas – tai gydomoji procedūra, kurią būtina derinti su kosmetine priežiūra ir fiziniais pratimais. Tik tokiu būdu gali tikėtis pasiekti teigiamų rezultatų:

- Krūtinė atrodys pakelta;
- Oda taps stangresnė ir lygesnė;
- Krūtys taps jautresnės.

Masažą gali atlikti ir pati, tik turėtum nepamiršti, kad krūtinė – labai jautri kūno dalis, todėl su ja reikia elgtis švelniai, nedaryti jokių staigių ir grubių judesių. Pajutusi diskomfortą, keisk masažavimo taktiką, netempk odos. Krūtų masažai būna kelių rūšių, priklausomai nuo to, kokio poveikio tu sieki. Jei tavo tikslas – vizualus krūtinės padidėjimas, pasinaudok žemiau išvardintais patarimais.

Krūtų vandens masažas

Pradėk masažą būtent nuo vandens procedūrų.

- Maksimaliai padidink vandens srovę (vanduo turi būti šiek tiek vėsokas);
- Vandens srovę nukreipk šiek tiek virš spenelio ir sukamuoju rankos judesiu masažuok krūtį 2-3 minutes;
- Tą patį atlik ir su kita krūtimi;
- Procedūros pabaigoje gali atsukti keliais laipsniais karštesnį vandenį, o vandens srove pavedžioti dekolte ir krūtinės sritį.

Toks masažas tonizuoja raumenis. Be to, jis veikia raminančiai, nuima įtampą prieš miegą, atpalaiduoja ir pakelia nuotaiką.

Kontrastinis vandens masažas

Tikrai ne kiekviena mergina pasiryš šiam išbandymui, bet jei nori dailios krūtinės – kontrastinį dušą rekomenduojame kaip vieną iš efektyviausių priemonių.

- Nukreipk į krūtinę šiltą vandens srovę ir pasilepink maždaug 20 sekundžių;
- Atsuk šaltą vandens srovę ir nukreipusi į krūtinę palaikyk taip pat maždaug 20 sekundžių;
- Kaitaliok temperatūrą bent 5 kartus.

Temperatūrų kaita skatina raumenų susitraukinėjimą, taigi padeda palaikyti dailią krūtinės formą. Papildomas privalumas – išsibudinsi gerokai greičiau, nei įprastai!

Koreguojantis krūtinės masažas

Kitas etapas – koreguojantis masažas. Jo atlikimui reikės riebaus kremo, savo sudėtyje turinčio minkštinamųjų ir drėkinamųjų komponentų.

- Nedidelį kremo kiekį įtrink sukamaisiais rankos judesiais pagal laikrodžio rodyklę į pačią krūtį ir virš jos.
- Glostomuoju judesiu judėk nuo spenelio link pečių;
- Tuomet pirštų galiukais atliek „vystymo” judesį;
- Vienos rankos delnu suimk krūtį, o kitos rankos pirštais lengvai stuksenk į ją;
- Tą patį atliek ir su kita krūtimi;
- Po to gali atlikti slystančius judesius nuo spenelio link krūties pagrindo. Judesys atliekamas dviem pirštais, pradedant nuo spenelio aureolės, pamažu judant aukštyn;
- Užbaik masažą lengvais glostomaisiais judesiais.

Jei šią procedūrą atliks mylimas vyras, ji bus dar efektyvesnė, nes vien nuo jo prisilietimo kraujyje padidės moteriškųjų hormonų kiekis, o juk būtent jie įtakoja krūtinės dydį.

Vandens ir koreguojantį krūties masažą gali atlikti kada tik panorėjusi. Kuo daugiau seansų atliksi, tuo greičiau pasieksi teigiamą rezultatą.

Taškinis masažas

Ši procedūra kilusi iš Kinijos. Jos paslaptis paprasta: veikiant tam tikrus organizmo taškus, galima padidinti krūtinę. Deja, savarankiškai atlikti šį masažą vargu ar pavyks. Pirmiausia, tai padaryti bus sunku fiziškai, nes daugelis svarbių taškų išsidėstę nugaros dalyje. Antra – tai pavojinga, nes neteisingai paspaudusi tašką, gali pažeisti kurio nors organo veiklą, tad neverta rizikuoti savo sveikata. Norint sužinoti visas detales, būtina turėti specialų išsilavinimą.

Jeigu vis tik išstudijavai visus taškus ir nusprendei krūtų didinimo taškinį masažą atlikti namuose, atkreipk dėmesį į žemiau išvardintus patarimus ir, pasitelkusi į pagalbą draugę, pasinaudok jais.

- Procedūra atliekama su nykščiais. Spausti reikia ne visu pirštu, o tik piršto pagalvėle, tiksliai iš viršaus į apačią;
- Pirmieji taškai, kuriuos reikia spausti, išsidėstę ant kaklo. Jų yra aštuoni. Norint atlikti pilną masažo ciklą, per visus taškus būtina praeiti tris kartus, per dvi minutes kiekvieną spustelint po penkis kartus.
- Kitas taškas yra sprando srityje, toje vietoje, kur prasideda plaukų augimas. Šį tašką spausti reikia labai atsargiai. Spaudimo trukmė – 5-7 sekundės;
- Toliau pereinama prie pečių juostos taškų. Jų yra du ir išsidėstę jie tiesiog virš raktikaulio. Spausti juos reikia per du kartus. Spaudimo trukmė 5-7 sekundės, pertrauka tarp spaudimų – 20 sekundžių;
- Paskutiniai šeši taškai išsidėstę tarp menčių. Kiekvieno taško spaudimas trunka taip pat 5–7 sekundes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis