4 pratimai, padėsiantys atsikratyti riebaliukų papilvėje

Dauguma sporto trenerių tvirtina, kad pilvukas – problematiškiausia sritis, juk riebaliukai papilvėje kaupiasi tikrai ne tik apkūnioms merginoms. Norėdama atsikratyti jų, nusiteik atsisakyti cukraus, miltinių produktų ir pasiruošk kasdien daryti specialius pratimus.

Nesitikėk labai greitų rezultatų! Kalbos, kad pilvuką galima ištreniruoti per kelias dienas – melas. Pasižadėk sau kiekvieną dieną skirti 15 minučių ir taip bent 2 mėnesius. Tuomet rezultatas tikrai bus akivaizdus.

Apšilimui: atlik 20 atsilenkimų į priekį. Rankos gali būti laisvai nusvirę arba ant šonų. Tada klubais atlik 20 sukinių ratu (atlikdama šį pratimą, nepamiršk įtraukti pilvo). Toliau - 50 šuoliukų abiejomis kojomis, tarsi šokinėtum per šokdynę.

1 pratimas. Vertikalios žirklės
Atsigulk ant grindų, delnus pasidėk po sėdmenimis, juosmenį prispausk prie grindų. Abi kojas pakelk aukštyn 90 laipsnių kampu, tada dešinę koją lėtai leisk žemyn, o kairė turi likti pradinėje padėtyje. Dešinę koją sugrąžink į viršų ir tą patį atlik kaire koja. Pratimą kartok 20 kartų. Atsistojusi, padaryk 10 šuoliukų abiejomis kojomis.

2 pratimas. „Alpinistas“
Rankomis atsiremk į grindis (atsispaudimų padėtis), delnus pasidėk po pečiais, pėdas pirštų galais atremk į grindis. Dešinę koją pakelk nuo grindų ir sulenk per kelienį. Staigiu judesiu pritrauk kelienį prie krūtinės ir sugrįžk į pradinę padėtį. Tą patį atlik ir su kaire koja. Pasistenk neišsilenkti per juosmenį žemyn ir sėdmenų nekelk aukštyn. Pratimą atlik 20 kartų ir vėl pereik prie šuoliukų.

3 pratimas. Susivyniojimas
Atsisėsk ant grindų, rankomis remdamasi į grindis už nugaros. Staigiu judesiu pritrauk kelienius prie krūtinės. Judesys atliekamas taip, kad vienu metu kūnas lenkiasi prie kojų, o kelieniai prie krūtinės. Grįžtama į pradinę padėtį, kojas ištiesk, bet ant grindų nepadėk. Pratimą atlikusi 20 kartų, atsistok ir pereik prie šuoliukų.

4 pratimas. Kojų pakėlimas iš sėdimos padėties
Atsisėsk ant kėdės su tvirtu atlošu, išsitiesk, įtrauk pilvo presą, rankomis įsitverk už sėdynės šonų, sulenktas per kelius kojas pritrauk prie krūtinės. Kūno korpuso nelenk į priekį, turi dirbti tik pilvo preso raumenys. Atlikusi pratimą 20 kartų, visą treniruotės ciklą užbaik šuoliukais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis