Veidas išduoda, kokių sveikatos problemų tu turi

Atidžiai apžiūrėjusi savo veidą, gali įtarti, kokios sveikatos problemos tave kankina. Žinoma, tai ne mediko diagnozė, bet pabandyti verta.

* Vertikali raukšlė dešinėje pusėje tarp antakių įspėja apie kepenų silpnumą, kairėje – padidėjusį blužnies aktyvumą.

* Horizontali raukšlė ant kaktos – akivaizdus ilgalaikio nerimo ir rūpesčio ženklas.

* Patinę apatiniai akių vokai – inkstų veiklos sutrikimo požymis.

* Dažnas mirkčiojimas vokais rodo tavo nervingumą ir baimes.

* Jei žandai ir nosis rausta arba bąla, tai ženklas, kad organizmas neįsisavina pakankamo kiekio geležies, o medžiagų apykaitos procesas yra sutrikęs.

* Paraudęs nosies galiukas ir smakras perspėja apie kraujagyslių nusilpimą, endokrininės sistemos ligas.

* Aplink vyzdį pakitusi rainelės spalva arba pastebimi kitokie pakitimai byloja, kad sutrikusi skrandžio ar žarnyno veikla.

* Atkreipk dėmesį į akių baltymus. Paraudę baltymai – toksinis kepenų apsinuodijimas. Žydri akių baltymai – kalcio stygius organizme. Pageltę baltymai – tulžies šalinimo sutrikimai.

* Jei nuolatos skilinėja lūpų kampučiai, vadinasi organizmui trūksta B vitamino. Išsausėjusios lūpos perspėja apie imuninės sistemos nusilpimą, žarnyno disbakteriozę ar net prasidedantį diabetą. Jei lūpos pamėlusios – organizmo deguonies apykaita sutrikusi.

* Jei oda nuolatos pleiskanoja – tikriausiai turi problemų su vidaus organais. Jei oda riebi ir pageltusi, vertėtų susirūpinti kepenimis ir tulžimi.

* Išsausėjusi galvos oda signalizuoja apie inkstų ligų požymius, o greit susiriebaluojantys plaukai – ženklas, kad metas pasitikrinti kepenis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis