Paprastas pratimų kompleksas, kurį darydama sustiprinsi ir padailinsi kūną

Tinkamai parinkti ir atliekami fiziniai pratimai nepervargina organizmo, todėl gali būti atliekami kasdien. Taip sportuojant ne tik deginamas riebalų perteklius, bet ir gerinama organizmo forma, stiprinamas atsparumas. Jei nori pasiekti rezultatų, maksimaliai gali mankštintis kasdien, o minimaliai - 3 kartus per savaitę.

KRŪTINEI

1. Atsistok tiesiai, pėdos turėtų būti pečių plotyje. Rankas ištiesk į šalis, suk jomis didelius ratus - 10 kartų. Po to rankas nuleisk, lengvai purtyk ir atpalaiduok. Pratimą pakartok.

2. Atsistok taip, kaip ir pirmam pratimui. Pasiimk 0,5 -1 kg svarelius ir sulenk rankas per alkūnes, energingai atlenk atgal. Kartok 20 kartų.

3. Atsistok taip, kaip ir pirmam pratimui. Delnus suglausk prieš save ties krūtine ir energingai juos spausk 20-30 kartų. Spausdama turi jausti, kaip įsitempia rankų ir krūtinės raumenys.

LIEMENIUI

Atsistok tiesiai, pėdos turėtų būti pečių plotyje. Sulenk kelius, o rankas per alkūnes, suk liemenį, dešine alkūne siekdami kairį kelį, po to kairiąja alkūne - dešinį. Pėdų nekelk, laikyk tvirtai prispaustas prie žemės. Pratimą kartok po 20 kartų į kiekvieną pusę.

KOJOMS

Atsistok tiesiai, pėdos turėtų būti pečių plotyje, nugara tiesi, delnai ant sprando. Vieną koją sulenk per kelį, kitą koją maksimaliai ištiesk į priekį (tarsi ruoštumeisi daryti pritūpimą viena koja). Lenk liemenį link sulenktos kojos, stengdamasi krūtine pasiekti kelį. Pratimą pakartok sukeisdama kojų padėtį. Su kiekviena koja pratimą kartok po 20 kartų.

SĖDMENIMS IR PEČIAMS

Atsigulk ant pilvo, kojas ir rankas ištiesk į priekį. Tuo pat metu kelk į viršų dešinę ranką ir kairę koją, po to - kairę ranką ir dešinę koją. Pratimą kartok po 20 kartų kiekviena puse.

PILVUI

Atsigulk ant nugaros, kojas sulenk per kelius, rankas laikyk išilgai liemens ant žemės. Kelk galvą ir pečius (viršutinę liemens dalį) link kelių lyg ketintum atsisėsti. Jausdama intensyviai dirbantį pilvo presą, tokioje padėtyje turėtum išsilaikykti 5 sekundes, tada vėl atsigulk. Pratimą kartok 15 kartų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis