Pratimai pilvo presui ir užpakaliukui

Atlik šiuos pratimus tris kartus per savaitę, ir svajonė puikuotis stangriais sėdmenimis bei tvirtu pilvo presu išsipildys. Dvigubai greičiau!

Rieskis ir tieskis
1. Įsitaisyk, kaip parodyta nuotraukoje: rankos – už galvos, pečiai – pakelti, pilvo preso raumenys – įtempti, kojos – sulenktos ir pakeltos nuo grindų. Ant kulkšnių padėk lazdą (jos, beje, reikės visiems pratimams atlikti – jei neturi specialios, tiks ir šepečio kotas). Kad lazdą būtų lengviau išlaikyti, pėdas įtempk ir užriesk į viršų. 2. Tiesk kojas, bet visiškai ant žemės nenuleisk – tegul lieka pakeltos kelis centimetrus. Tai – vienas išsitiesimas. Atlik tokių 30.

Šoninis siekis
1. Užmesk lazdą ant pečių (žr. nuotr.), klaupkis ant kairio kelio, dešinė koja ištiesta į priekį. Lenkis dešinėn – lyg norėdama lazda paliesti pėdą. 2. Grįžk į pradinę padėtį ir lenkis kairėn (veidas žvelgia į priekį), kad kairiuoju lazdos galu paliestum žemę. Tiesk dešinę koją už savęs, pirštai įtempti. Tai – vienas mostas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok kita puse.

Lenkis ir spirk
1. Atsiklaupk ant dešinio kelio, paimk lazdą už abiejų galų. Dešinėje pusėje įremk ją į grindis (įtempk pilvo preso raumenis, kad būtų lengviau išlaikyti balansą) ir kelis centimetrus pakelk kairį kelį. 2. Tiesk kairę koją į šoną kiek aukščiau nei klubų lygiu, keltis nukreipta į priekį, pirštai įtempti. Tai – vienas spyris. Atlik tokių 30 ir kartok pratimą kita puse.

Beveik atsispaudimai
1. Įsitaisyk žemo starto pozicija, kaire pėda primink lazdą. 2. Dešinį lazdos galą laikyk ant grindų, kairį kelk į viršų – drauge turi kilti ir kairė pėda. 3. Nuleisk lazdą ant grindų, išsitiesk, lyg ketintum daryti atsispaudimų, kairę koją pakelk. Tai – vienas kilstelėjimas. Atlik tokių 30 ir kartok pratimą kita puse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis