8 produktai natūraliam organizmo valymui

Šie produktai kūną veikia tonizuojančiai, todėl automatiškai įsijungia organizmo valymo sistema, kuri pašalina šlakus ir toksinus. Jausiesi gyvybingesnė ir keliais kilogramais lengvesnė!

Citrinos
Šis vaisius padeda konvertuoti toksinus į vandenyje tirpstančias formas, kurios tokiame pavidale lengviau pasišalina iš organizmo. Citrinos aktyvina kepenų darbą ir valo kraują.

Burokėliai
Burokėliuose gausu beta karotino, magnio, kalcio, cinko, geležies ir vitaminų C, B3 ir B6. Jie padeda kepenims ir tulžies pūslei naikinti toksinus, o ląsteliena pagerina virškinimo ir atliekų šalinimo procesą. Organizmo valymui burokėlius patariama valgyti nevirtus su kitais žalumynais ir pagardintus citrinų sultimis.

Obuoliai
Obuoliai turtingi ne tik ląsteliena ir maistinėmis medžiagomis. Jie skatina tulžies gamybą, kurią kepenys panaudoja toksinų šalinimui. Pektinas padeda organizmui atsikratyti sunkiųjų metalų ir maisto priedų.

Žalios daržovės
Žaliose daržovėse gausu chlorofilo. Jis padeda organizmui apsivalyti nuo sunkiųjų metalų, toksinų, herbicidų ir pesticidų. Žalumynai, agurkai, salierų stiebai, brokoliai, sojos pupelių ir kviečių daigai – visa tai labai padeda organizmui. Jie yra bet kurios pilnavertės ir sveikos dietos pagrindinė statybinė medžiaga, taip pat valo kraują ir prisotina jį deguonimi.

Česnakas
Šviežias česnakas yra galingas ginklas prieš virusus, turintis antiseptinių ir antibiotinių savybių. Jis skatina fermentų gamybą kepenyse, kurie padeda organizmui filtruoti toksinus, patenkančius iš virškinimo sistemos.

Dumbliai
Dumbliuose randamas didelis kiekis antioksidantų, kurie teigiamai veikia kraują ir stiprina virškinimo sistemą. Algino rūgštis, esanti dumbliuose, sugeria toksinus, patenkančius iš virškinamojo trakto. Dumbliuose gausu ir naudingų mineralinių medžiagų. Pavyzdžiui, jūros kopūstuose yra chloro, kalio, natrio, magnio, silicio, fosforo, jodo, kalcio, geležies, cinko, vanadžio, mangano, nikelio, kobalto ir molibdenų.

Žalioji arbata
Tai, kad žalioji arbata yra tiesiog antioksidantų sandėlis, žinoma visiems. Tačiau taip pat didžiulę vertę turi žaliojoje arbatoje esantys katechinai, kurie gerina kepenų darbą. Be to, reguliariai geriama žalioji arbata skatina hidrataciją organizme, o ne priešingai, kaip kad geriant kavą ar juodąją arbatą.

Kalendra
Kalendra verta išskirtinio dėmesio, nes ji padeda organizmui atsikratyti sunkiųjų metalų, galinčių sukelti depresiją, vėžį, sutrikdyti hormonų ir skydliaukės veiklą. Cheminiai junginiai kalendroje suriša šiuos toksinus, ištraukia juos iš kraujo, audinių ir organų ir tokiu būdu padeda organizmui atsikratyti šio nemalonaus balasto.

Pasiūlyk temą COSMOPOLITAN portalui, o mes net trims skaitytojoms padovanosime 3 mėn. žurnalo „COSMOPOLITAN“ prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis