Laužome mitus apie krūtų dydį

Pagal statistiką, kas penkta moteris nepatenkinta savo krūtinės dydžiu ir svajoja padidinti ją vienu–dviem dydžiais. Skaičiuojama, kad pasaulyje 8 milijonai moterų pasidariusios krūtų didinimo operacijas – ir tai tik oficiali statistika. Realūs skaičiai gerokai didesni, nes daugumoje šalių statistika apie plastines operacijas net neskaičiuojama. Tačiau yra tūkstančiai didžiakrūčių moterų, svajojančių atsikratyti šio kūno balasto.

Krūtinės apimtį padidinti galima atliekant fizinius pratimus

Sporto salėje ištreniruoti galima daugumą kūno vietų, tačiau tik tas, kurios turi raumenų audinį. Moters krūties sandara kiek kitokia. Jos pagrindą sudaro riebalinis audinys, pieno liaukos, poodinis sluoksnis, na, ir suprantama, krūtinės ląstos raumenys. Padidinus sportinius krūvius, pačių krūtų apimtis nepadidės, tačiau krūtinės ląstos raumenis sustangrinti galima. O tai vizualiai padidina ir pačias krūtis.

Vyrams patinka didelės krūtys

Atliekamos daugkartinės vyrų apklausos byloja visiškai ką kitą. Didžiojoje Britanijoje apklausus kelis tūkstančius vyrų, paaiškėjo, kad 53 proc. jų pasisako už vidutinio dydžio moters krūtinę, 14 proc. – už didelę krūtinę, 5 proc. – plokščios krūtinės šalininkai, o štai likusieji 28 proc. krūtinės dydžiui apskritai neteikė didelės reikšmės. Psichologų nuomone, didelė krūtine dažniausiai žavisi „mamyčių sūneliai“.

Krūtų augimą skatina kopūstų ar tešlos valgymas

Deja, jokie maisto produktai krūtinės augimui įtakos nedaro. Kiekvienos moters krūtinės dydis ir forma dažniausiai priklauso nuo genetikos ir hormoninio fono.

Mažoje krūtinėje mažiau ir pieno

Mamologai su tuo nesutinka. Pieno kiekis priklauso nuo pieno liaukų dydžio. Mažose krūtyse jos gali būti didelės ir atvirkščiai, didelėse – mažos. Dažniausiai pieno liaukų dydis paveldimas, todėl jeigu tavo mama žindė be problemų, greičiausiai ir tau jų neiškils.

Kuo daugiau sekso, tuo didesnės krūtys

Kad dėl pagreitėjusios kraujotakos po sekso krūtys padidėja - tiesa, bet tik trumpam.

Pasididinus krūtis implantais, jos praranda jautrumą

Dėl atliktos operacijos pojūčiai gali dingti tik kelioms savaitėms, tačiau vėliau visas krūtų jautrumas atsistato. Tiesa, jeigu operacija atlikti sėkmingai.

Turinčioms didelis krūtis - didesnė tikimybė susirgti krūties vėžiu

Ši liga neturi nieko bendro su krūtinės dydžiu. Tiesa, yra duomenų, kad apkūnios moterys dažniau serga krūties vėžiu. Tačiau tai greičiau susiję su medžiagų apykaita.

Krūtis padės padidinti specialūs kremai

Kad šie kremai gali padėti sustangrinti odą - tikrai taip, tačiau padidinti apimtis - vargu. Tiesa, į tokių kremų sudėtį įeina augalinės kilmės medžiagos - fitoestrogenai, kurie veikia panašiai kaip moteriškieji hormonai astrogenai. Tačiau fitoestrogenų perteklius organizme gali skatinti nutukimą, medžiagų apykaitos sutrikimus, sukelti skrandžio opą, netgi išprovokuoti onkologines ligas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis