Išprotėjęs pasaulis: persikų kvapo makštys

Du garbingi mokslininkai biochemikai Austenas Heinzas ir Giladas Gome‘as neseniai vienoje konferencijoje paskelbė, kad naujausias jų projektas – probiotikai, suteikiantys galimybę moterims pakeisti jų makščių kvapą: jos imtų kvepėti persikais!

„Ši idėja – tai asmens galios stiprinimas. Juk visi mūsų kvapai – ne įgimti. Juos sukelia ant mūsų gyvenantys organizmai“, – štai taip „skaniai“ savo išradimą pristatė A. Heinzas ir pridūrė: probiotikai ne tik pakeistų kvapą, bet ir padėtų kovoti su daugelį moterų kankinančiu nemalonumu – pienlige.

Šie vyrukai, be abejo, kupini kuo geriausių norų. Vis dėlto išgirdus tokias jų mintis, nejučia galvoje ima kirbėti įtarimas, kad, matyt, tavo natūralus kvapas yra kažkoks ne toks, jeigu jau mokslo vyrai panūdo jį keisti. O kai dar prisimeni ankstesnį šio dueto pasiūlytą išradimą – pakeisti žmonių išmatų kvapą... „Nežinau, kaip jums, bet man atrodo, kad š... nekvepia gerai. Juk skrendant lėktuvu apie 90 % įkvepiamo oro sudaro bezdalai, ar ne? Vadinasi, būtų visai gerai, jei jie kvepėtų skaniai“, – šitaip A. Heinzas kalbėjo rugsėjį. Taigi išeitų, kad ir makšties kvapas toks pat prastas kaip išmatų ar žarnyno dujų, jeigu jau ir jį reikia keisti.

Žinoma, iš esmės noras keisti makšties kvapą nėra blogas. Gal ką nors iš tiesų labai kaitina persikai (ne, bet rimtai – kodėl jie?!). Tačiau teigti, kad visos makštys turi skleisti tik tokį aromatą, tikrai nėra nei teisinga, nei labai normalu.
P.S. O tu ar bandytum tokį probiotiką?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis