Kokias ligas išduoda spuogai ant veido

Tradicinė kinų medicina žmogaus veidą vadina „sveikatos veidrodžiu“. Kaktos, antakių, smakro, nosies, skruostų būklė tiesiogiai atspindi mūsų organizme vykstančius procesus.

Spuogeliai viršutinėje kaktos dalyje
Viršutinė kaktos dalis tiesiogiai susijusi su virškinamojo trakto sistema – storąja žarna ir šlapimo pūsle. Jeigu vartoji daug toksinų turintį maistą arba tavo skrandis tiesiog nepajėgia suvirškinti maisto, tavo viršutinė kaktos dalis pasidengs spuogeliais.
Vartok daugiau antioksidantinių produktų ar gėrimų: žalią arbatą, citrinas, uogas.

Apatinė kaktos dalis
Pasak kinų medicinos, ši galvos dalis susijusi su protu ir siela. Šioje vietoje spuogeliai atsiranda kenčiant nuo nemigos, streso, depresijos arba sutrikusios kraujo apytakos organizme.
Norėdama išvengti šios problemos, laikykis miego režimo, o prieš miegą nusiramink. Tam gali tikti karšta vonia, geras filmas ar meditacijos pratimai.

Nosis
Nosis – širdies atspindys. Spuogeliai ant nosies įspėja apie arterinio spaudimo ar stresinės būklės problemas.

Antakiai
Langas į kepenis yra tarp antakių. Spuogeliai šioje vietoje išduoda tai, kad valgai pernelyg riebų maistą arba vartoji per daug alkoholio.
Tiesiog atsisakyk viso to arba sumažink kiekius.
 
Ausys
Atsiradus spuogams ant ausų, tai ženklas, kad visiškai nesirūpini savo inkstais. Kita galima priežastis – vandens geri per mažai, o druskos ir kavos suvartoji per daug.
Ką daryti? Viską daryk atvirkščiai: vandens gerk daugiau, arbatos ir kavos – mažiau.

Dešinys skruostas
Šioje veido srityje atsirandantys spuogai atsiranda daug rūkant ir nervinantis. Taip pat tai gali būti vienas iš alergijos požymių. Norėdama atsikratyti šio bėrimo, mesk rūkyti ir venk būti prirūkytoje patalpoje.

Kairys skruostas
Odos problemos šioje veido dalyje įspėja apie kepenų ligas. Pasistenk neprisivalgyti prieš miegą.

Burna ir vidurinė smakro dalis
Ši veido dalis susijusi su skrandžiu ir plonosiomis žarnomis. Čia atsiradę spuogai – akivaizdus įrodymas, kad pernelyg daug valgai greito maisto arba kenti nuo vidurių užkietėjimo.
Jeigu spuogai šioje vietoje linkę dažnai kartotis, keisk savo mitybos racioną, papildydama jį šviežiais produktais, turinčiais kuo daugiau ląstelienos. Tai gali būti vaisiai, daržovės, pilno grūdo produktai.

Smakro kampučiai
Šios vietos susijusios su reprodukciniais organais ir inkstais. Bėrimas šioje veido dalyje gali reikšti hormoninio lauko pažeidimą. Tai gali būti susiję su menstruacinio ciklo sutrikimu arba su chronišku hormonų disbalansu. Šie spuogeliai parodo, kad gyveni nuolatinėje streso būsenoje, galimai dažnai persidirbi. Todėl būtina tiesiog dažniau atsipalaiduoti.

Spuogeliai ant veido dažniausiai būna tik odos ar netinkamos higienos problema. Tačiau, jei spuogai ilgai neišnyksta arba jų daugėja, būtina kreiptis į gydytoją ir atlikti išsamesnius tyrimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis