Moterų ejakuliacija: ar tai gali patirti kiekviena?

„Seksualinės medicinos žurnale“ („Jounal of Sexual Medicine“) paskelbtame tyrime teigiama, kad moterų ejakuliacija – visiškai realus reiškinys. Tik jis – visiškai ne tai, ką dažnas įsivaizduojame. T. y. tai – tikrai ne skysčio čiurkšlė (angl. „squirt, squirting“).

Tyrimo vadovo ginekologo Samuelio Salamos teigimu, tarp moterų ejakuliacijos ir skvirtingo – didžiulis skirtumas. Moters ejakuliacija – tai kai iš moters prostatos (pasirodo, ir mes tokią turime, tik ji vadinama Skeno liaukomis, kurios būna įvairiausio dydžio, kartais beveik nepastebimos) išteka truputėlis skysčio. Moteris pajunta, kad staiga „ten“ šiek tiek sušlapo.

Skvirtingo atveju iš šlapimo pūslės išteka daug skaidraus skysčio. Įprastai kaip tik šis procesas rodomas per pornografijos filmus. Žodžiu, skvirtingas labai panašus į paprasčiausią šlapinimąsi. Net buvo atliktas tyrimas ultragarsu: nustatyta, kad po skvirtingo šlapimo pūslė ištuštėja.

Koks gebančių „skvirtinti“ ir ejakuliuoti moterų santykis? Niekas tiksliai nežino, tačiau ekspertai teigia, kad iki 54 proc. moterų geba arba viena, arba kita. Tad tikrai nesijausk kalta, jei kaskart pasimylėjus tau iš makšties neišteka daug skysčio, arba atvirkščiai – jo nuolat pasirodo. Tai priklauso ne nuo tavęs ir tavo gebėjimų, o nuo tavo organizmo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis