-5 kg per savaitę! Kefyro dieta ir liekninamasis kokteilis

Viskas. Pavasaris jau prasidėjo, taigi tuoj nusimesime paltukus ir parodysime dailiąsias savo figūras. Tik ar tikrai jos tokios jau dailios po žiemos? Jeigu keli papildomi kilogramai tau neduoda ramybės, o tau užteks ryžto visą savaitę atsisakyti įprastos savo mitybos – tuomet siūlome paskaityti apie kefyro dietą. Ne, ne... Tikrai nereikės gerti vien kefyro!

Visų pirma turi įsiminti tris labai svarbias taisykles:


* Jokio alkoholio

* 10 stiklinių vandens kiekvieną dieną, gurkšnojant nuolatos, o ne išgeriant per vieną ar du kartus

* 500 ml kefyro kiekvieną dieną – pusryčiams ir prieš pat miegą


Tokios sąlygos tau tinka? Jei taip, tuomet skaityk toliau!


Pirmoji kefyro dietos diena

Šią dieną galima vadinti vaisių diena. Kuo daugiau arbūzų ir melionų! Gali drąsiai valgyti ir kitus vaisius, tik ne bananus.

Kodėl tai naudinga? Tau reikia paruošti savo organizmą pasikeitusiai mitybai. Kadangi vaisiuose gausu mineralinių medžiagų ir vitaminų, jie bus puikus įvadas į dietą.


Antroji kefyro dietos diena

Pamiršk vaisius ir griebkis daržovių. Pusryčiams – didelė virta bulvė su sviestuku. Antroje dienos pusėje – vien daržovės. Nesvarbu, žalios, keptos ar virtos – valgyk kokias nori ir kiek nori.

Kodėl tai naudinga? Tokie pusryčiai aprūpins tavo organizmą būtinu angliavandenių ir riebalų kiekiu, taigi išliksi energinga. O likusią dienos dalį valgomos daržovės suteiks sotumo jausmą, tačiau nepridės papildomų kilogramų.


Trečioji kefyro dietos diena

Šiandien sumaišyk vaisius ir daržoves, tačiau atsisakyk bulvių ir bananų. Nepamiršk gerti vandens ir kefyro pusryčiams bei naktipiečiams.

Kodėl tai naudinga? Per pirmas dvi dienas tavo organizmas jau adaptavosi prie pasikeitusios mitybos ir dabar yra pasiruošęs pradėti deginti riebalus. Vaisiai ir daržovės nėra kaloringi, tačiau pakankamai maistingi.


Ketvirtoji kefyro dietos diena

Gal jau pasiilgai bananų? Jei taip, tai ši diena tau tikrai patiks: galima valgyti tik bananus ir gerti kefyrą. Įprastai per šią dietą siūloma gerti po dvi stiklines kefyro, tačiau šią dieną papildomą stiklinę kefyro išgerk per pietus. Bananų galima suvalgyti iki 8. Per akis, tiesa?

Kodėl tai naudinga? Dabar tavo organizmui būtinas kalis, kurio pakankamai gausi iš kefyro ir bananų. Turėtum pastebėti, kad dings noras smaližiauti.


Penktoji kefyro dietos diena

Džiaugsmas mėsos mėgėjoms! Ir porcijos tikrai ne simbolinės... Per dieną gali suvalgyti 500 gramų jautienos ir 6 vidutines bulves. Kad organizmas greičiau valytųsi, rekomenduojama padidinti išgeriamo vandens kiekį.

Kodėl tai naudinga? Metas aprūpinti organizmą geležimi ir baltymais, kurių gausi iš jautienos, bei skaidulomis, kurių gausu bulvėse. Tačiau turėk omenyje, kad jautienos kiekį gali ir sumažinti, o štai bulvių suvalgyk tiek, kiek nurodyta.


Šeštoji kefyro dietos diena

Jautieną paliekame, o bulves keičiame daržovėmis. Mėsos vėl iki 500 gramų, o daržovių valgyk kiek tik nori.

Kodėl tai naudinga? Vėlgi, organizmas bus aprūpintas geležimi ir baltymais, o daržovės atstatys trūkstamą vitaminų ir mineralinių medžiagų balansą. Ar jau pastebėjai, kad svoris nukrito?


Septintoji kefyro dietos diena

Pusryčiams – rudieji ryžiai, o likusią dienos dalį – šviežiai spaustos sultys ir įvairios daržovės. Be abejonės, kaip ir visuomet nepamiršk gerti pakankamai vandens bei kefyro.

Kodėl tai naudinga? Toks derinukas – tai tikra vitaminų bomba tavo išsivaliusiam organizmui. Turėtum jaustis žvali ir gyvybinga!


Liekninamasis kefyro kokteilis

Na, kaip manai, ar tau pavyks laikytis šios dietos? Mes ją išbandėme ir rezultatais likome patenkintos. O toms, kurios nenori savęs riboti ir laikytis dietų, siūlome išbandyti liekninamąjį kefyro kokteilį, kurį galima gerti kiekvieną dieną.

Į 200 ml kefyro įmaišyk arbatinį šaukštelį imbiero, tiek pat cinamono ir žiupsnelį aitriosios paprikos. Šį kokteilį vieni rekomenduoja gerti pusvalandį iki valgymo – turėtų sumažinti apetitą, kiti tvirtina, kad geriau gerti po maisto – padeda pagreitinti medžiagų apykaitą ir degina riebalus. Kuris variantas tau tiks labiau – sužinosi tik išbandžiusi. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis