4 žingsniai norinčioms lieknesnių šlaunų

Nori mūvėti siauručius džinsus? Štai keletas pratimų, kad kojos taptų lieknesnės, užpakaliukas – stangresnis, pilvo preso raumenys – tvirtesni.

Beveik akrobatė
(1) Tvirtai rankomis įsikibk į kėdę. Atsargiai guldyk kairį kelį ir blauzdą ant kėdės. Atkaltė turi būti tau iš kairės – įsikibk į ją kaire ranka. Lėtai sulenk dešinę koją ir pasuk, kaip parodyta nuotraukoje, dešinė ranka – ant klubo. (2) Lėtai kelk dešinę ranką iki pečių, dešinę koją – iki klubų aukščio. Ir vieną, ir kitą įtempusi tiesk. Grįžk į pradinę padėtį. Tai – vienas pusiausvyros išbandymas. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok kita puse.

Žurnalo „Cosmopolitan“ nuotr.

Spyriai dėl sėdmenų
(1) Atsistok per kelis centimetrus nuo kėdės, kaire ranka įsikibk į jos atkaltę, dešine – į sėdimosios dalies kraštą. Ištiesk dešinę koją ir taip ją laikydama kairiąją kelk iki klubų aukščio ir sulenkusi pasuk 90° kampu. (2) Įtempk kairę koją ir tiesk už savęs lyg norėdama kam nors įspirti. Grįžk į pradinę padėtį. Tai – vienas spyris. Atlik tokių 30 ir pratimą kartok kita koja.

Žurnalo „Cosmopolitan“ nuotr.

Žengte marš!
(1) Įsikibk į kėdės atkaltę dešine ranka. Dešinė koja – už kėdės, kairę statyk ant sėdimosios jos dalies tuo pat metu dešinę ranką keldama iki pečių aukščio ir tiesdama į šalį. (2) Kairę koją kelk ir tiesk į priekį, pirštai įtempti. Grįžk į pradinę padėtį. Tai – vienas derinukas. Atlik tokių 30 ir kartok pratimą kita puse.

Žurnalo „Cosmopolitan“ nuotr.

Atsilenkimai ant kėdės
(1) Atsisėsk ant kėdės krašto, kojos – plačiau nei pečių pločiu. Įsikibk į kėdę taip, kad rankos būtų maždaug klubų aukštyje. Lenkdamasi (jauti, kaip dirba klubai?) kelk krūtinę į priekį. (2) Rankomis įsikibk į kėdės kojas ir pakelk pėdas. Sulenkusi kelius lėtai atsilošk. Sukryžiuok dešinį kelį ant kairiojo ir grįžk į pradinę padėtį. Tai – vienas linkis. Atlik tokių 30 ir kartok pratimą kryžiuodama kitą koją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis