Trijų vaikų mama parodė, kaip iš tiesų po gimdymo atrodo moters kūnas

Socialiniuose tinkluose modeliai dažnai stebina savo nuotraukomis, darytomis vos kelios savaitės po gimdymo. Štai Cristiano Ronaldo mylimoji dalinasi akimirkomis iš sporto salės ir rodo tobulą pilvo presą, tarsi nebūtų ką tik išnešiojusi ir pagimdžiusi kūdikio, o amerikietė Sarah Turner - trijų berniukų mama - visai nesibaimina viešai prisipažinti, kad jos kūnas po trečio gimdymo anaiptol neprimena Instagraminio paveiksliuko.

Facebook tinkle pasidalintoje nuotraukoje Sarah rodo tikrąją realybę: susitraukti dar nespėjusį pilvuką ir suaugusiems skirtas sauskelnes, kurias tenka nešioti po gimdymo. Kas nors galbūt paklaus kam viso to reikia, o mes atsakysime - tam, kad gimdymas ir atsistatymas po jo netaptų svajinga iliuzija.

„Jeigu šią akimirką pusryčiaujate, tuomet atsiprašau už šią nuotrauką. Tiesiog negalėjau ja nepasidalinti. Juk tą akimirką, stovėdama su sauskelnėmis, išgyvenau tikriausią euforiją. Tikriausiai reikėjo pozuoti su bikiniu ir girtis puikia figūra, bet būtent taip atrodo moteris pirmosiomis valandomis po gimdymo“ - rašė jauna mama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis