Ką daryti, kad po skutimo plaukeliai lėčiau atauginėtų

Kiek laiko gali pasidžiaugti lygia oda po plaukelių šalinimo peiliuku? Porą dienų? Tuomet tau dar visai pasisekė! Kai kurios merginos apie glotnią odą gali pamiršti jau po pusdienio! Kai plaukeliai linkę greitai augti, nepadeda ir epiliacija vašku: vietoj reklamose žadėtų 3-4 savaičių, pasidžiaugi 1-2. Geriau nei pusdienį, bet vis dėlto...

Įveikti plaukelių nepavyks, bet pristabdyti jų augimą, paveikiant plauko folikulą, tikrai įmanoma. Parduotuvėse šiam tikslui yra specialių priemonių, bet jei nenori leisti pinigų, siūlome išbandyti naminius receptus. Mes panaršėme internete ir atrinkome merginų išbandytus ir labiausiai išgirtus!


Indiškas receptas


Indijos moterys jau seniai pastebėjo, kad nacionalinis jų prieskonis ciberžolė puikiai stabdo plaukelių augimą. Į dubenėlį suberk kelis šaukštus ciberžolės ir įpilk šiek tiek šilto vandens, kad išmaišius gautųsi košės konsistencijos masė. Po depiliacijos šia košele ištepk kojas, apvyniok jas maistine plėvele ir palaikyk maždaug 25 minutes. Kojas nuplauk šiltu vandeniu.


Vynuogių sulčių receptas


Tiesiog sulčių nusipirkti nepakaks. Kas kartą po plaukelių depiliacijos išsispausk šviežių sulčių iš žaliųjų vynuogių ir tepk nudepiliuotas zonas. Pačią odą taip pat gali patrinti ir per pusę perpjautomis vynuogių uogomis. Kuo ilgiau sultys užsiliks ant kūno, tuo geriau! Nepamiršk to daryti kiekvieną kartą, kai šalinsi plaukelius.


Spiritinis receptas


Ne pats maloniausias būdas, bet sako, veiksmingas. 1 šaukštelį amoniako sumaišyk su šaukštu degtinės, 5 lašeliais jodo ir 1 šaukšteliu ricinos aliejaus. Patepk šiuo mišiniu tas zonas, kuriose nori sulėtinti plaukelių augimą. Tepti reikėtų 2 kartus per dieną. Mišinio gali pasidaryti ir daugiau, bet laikyk jį hermetiškai, nes išsigaruos.


Prancūziškas receptas


Kaskart po depiliacijos patrink odą citrinos skiltele. Atliekant procedūrą reguliariai, po kurio laiko plaukelių augimo tempas turėtų sulėtėti bent du kartus.


Dilgėlių receptas


2 šaukštus dilgėlių sėklų sumaišyk su puse stiklinės augalinio aliejaus. Mišinį palik 2 savaitėms, o tuomet reguliariai tepk tas kūno vietas, kuriose labiausiai nori sustabdyti plaukelių augimą.


ĮSPĖJIMAS: vienas iš dažniausiai rekomenduojamų būdų plaukelių augimui stabdyti – probleminių vietų įtrinimas dar žalio riešuto žievele. Deja, nemažai šį metodą išbandžiusių merginų tvirtino, kad po to ilgai teko gydytis pažeistą ir nudegintą odą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis