Geriausias sportas pagal Zodiako ženklą

Artėja vasara, norisi pasitempti, padailinti kūno linijas ir, be abejonės, gerai jaustis. Tavo dėmesiui - geriausias sportas pagal Zodiako ženklą.

Avinas
Tau tiks kardio treniruotės. Jos padės pašalinti įtampą ir atsipalaiduoti. Iš prigimties esi linkusi konkuruoti, tad nuolat sugalvoji sau iššūkių. Nenusimink ir nepasiduok, jei iš karto nepamatysi rezultatų, galvok apie perspektyvą. tau reikia įvairių treniruočių, nes rutina varo nuobodulį! Kaitaliok kardio treniruotes su ištvermės pratimais, važiavimu dviračiu, tenisu, bėgiojimu. Ir užsibrėžk tikslą, nes tik tuomet turėsi stimulą nesustoti.

Jautis
Jaučiams patinka ramus sportas – saikingas, komfortiškas... Jei persistengsi, greitai imsi jausti silpnumą, dings džiaugsmas ir entuziazmas. Galvok ne apie kitus, o apie save, rinkis tai, kas patinka tau. O geriausiai tau tinka ilgi pasivaikščiojimai su bičiuliu gražiame parke. Dar turėtų patikti neilgi pabėgiojimai, pilvo šokiai, nardymas, tenisas. Beje, neilgas darbas sode irgi turėtų teikti malonumą.

Dvyniai
Nenuilstantiems dvyniams patinka judėti, nes tai ne tik dailina figūrą, bet ir padeda surikiuoti mintis. Kai ištyrinėji kiekvieną dietos ir sporto programos aspektą, tikėtini maksimalūs rezultatai, nes kuo daugiau žinai, tuo labiau tam pasišventi. Tu – bendrauti mėgstanti asmenybė, tad džiaugsmo teiks lėkščiasvydis parke, patiks ir šuns vedžiojimas, bėgiojimas, badmintonas, tinklinis – viskas, kas skatina judėti ir tuo pačiu leisti laiką smagioje kompanijoje.

Vėžys
Tau labiausiai tinka reguliari programa arba sportas, kuriame galėsi būti komandos dalimi. Siūlome vandens aerobiką, golfą, bėgiojimą paupiu – šios veiklos padės atsipalaiduoti, nuramins nervus. Tiktų ir pilates bei joga – tai pratimai kūnui ir sielai, kuriuos galima daryti ir vienam namuose.

Liūtas
Geriausiai rūpintis figūra Liūtą skatina komplimentai. Mėgsti naujoves, tad mielai trauki į naujausią, madingiausią sporto klubą mieste, ten lankyti gali įvairius užsiėmimus – juk svarbu rodytis viešumoje, ieškoti naujų galimybių. Aktyvios sporto šakos kaip kikboksas suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi, taip pat bus į naudą kūnui. Puikiai tinka ir treniruočių salė – tau tiesiog būtina išlieti savo energiją.

Mergelė
Kaip smulkmeniškas, skrupulingas žmogus, Mergelė kruopščiai fiksuos kiekvienos treniruotės detales – tai ją motyvuoja. Mergelė mielai skaičiuos kalorijas, žingsnius, jei tik įtrauks šiuos veiksmus į savo dienotvarkę. Lėti, subalansuoti pilates, jogos judesiai – pats tas tau. Taip pat tiktų meditacija – ji nuramins neramų protą.

Svarstyklės
Bendrauti mėgstančioms Svarstyklėms būtų labai gerai turėti kartu sportuojantį bičiulį. Svarstyklės mėgaujasi maistu, tad nesistenk atsisakyti visų skanėstų – antraip anksčiau ar vėliau palūši. Tau tiks tenisas, golfas ir kiti žaidimai, kuriuos žaidžiama dviese ar komandoje. Patiks sveikatingumo programos, stovyklos, kur per pertaukėles galima pabendrauti su kitais dalyviais.

Skorpionas
Ambicingiems Skorpionams patinka iššūkiai. Kliūtys bei sunkumai skatina tavo protą ir kūną dirbti visu pajėgumu, užsibrėžusi tikslą visada jį pasieki, ypač jei tikslas – gražiai atrodyti. Bėgtakis, boksas – kaip tik tau. Tavo šūkis – jei skauda raumenis, vadinasi, veiksminga.

Šaulys
Tau patinka keliauti, pajausti įvairius gyvenimo aspektus, patirti nuotykių, dalyvauti (tu– ne iš žiūrovų). Vyk į dvasinio pažinimo kelionę, lipk į kalnus, ištyrinėk apylinkes, išvažinėk visus dviračių takus. Vaikščiok ir skaičiuokite žingsnius pedometru. Protą nuramintų jojimas, joga.

Ožiaragis
Tu – individualybė, be to, mieliau eini užtikrintu keliu, nei leidiesi į nežinomybių džiungles. Jei tyrimai rodo, kad tai – išbandyta kitų ir veiksminga, tu tai darysi. Ta reikia, kad fizinė veikla sklandžiai įsipaišytų į dienotvarkę, antraip viską mesi. Sportuok su treneriu arba paprašyk, kad jis sudarytų tau individualią programą. Grupiniai užsiėmimai tave pernelyg išblaškys.

Vandenis
Tu visada atvira naujoms idėjoms. Naujausi treniruokliai, madingiausia įranga sporto klube tave visada sudomins, ypač jei nauda įrodyta moksliškai. Išbandyk jėgos treniruotes, tau turėtų tikti ir patikti kovos menai – jausiesi išskirtinai, o kūnui irgi bus naudinga. Kuo daugiau žinosi apie pratimų poveikį kūnui, tuo didesnį įkvėpimą jausi.

Žuvys
Žuvys – jautrūs žmonės. Kartais gali nebūti ūpo, bet stenkis sportuoti reguliariai. Tau tiks Tai Chi, joga, pilates, kalanetikos pratimai. Nuotaikai praskaidrinti gali nueiti į zumbos pamokas, lankyti hiphopo ar salsos šokius. Žuvims patinka vanduo, tad nardyk, lankyk baseiną, vandens aerobiką – užsiimk tuo, ko prašo tavo kūnas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis