Oficialu: saugus įdegis soliariume

Nori tobulo rudo įdegio, tačiau prasliūkini pro soliarumą net bijodama praverti duris, nes vis dar tiki, jog soliariumas kenkia odai? Skubame paneigti šį MITĄ!

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos atlikto tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad soliariumų tinkle SOLISUN galima degintis saugiai! Tyrimo ataskaitoje pažymima, kad įdegio lempų apšvita čia siekia tik 0,3 W/ m2 ultravioletinių spindulių šviesos sklaidą. Ką tai reiškia? Kad SOLISUN soliariumuose įmontuotos lempos yra saugios ir atitinka visas normas, keliamas saugiam įdegiui. SOLISUN pirmieji Lietuvoje pradėjo naudoti saugaus įdegio lempas.
Įdomu tai, kad 0,3 W/ m2 ultravioletinių spindulių šviesos sklaida atitinka tropinių regionų saulės skleidžiamos utravioletinės spinduliuotės lygį. Tad gulėdama SOLISUN soliariume įdegsi taip lyg Havajų paplūdimyje.

Tavo odos tipas itin šviesus ir Tavęs nevilioja nei Havajai, nei soliariumai, o taip nesinori būti baltai kaip sūris? Turime naujienų ir Tau! SOLISUN soliariumų tinklo soliariumuose įmontuotos odą tausojančios „Chocolate Brown“ lempos. Jos suteikia rudą įdegį, net šviesiaodės nuo šių lempų įdegio neparausta, priešingai – įgauna išsvajotąjį rusvą įdegį iš karto po apsilankymo.

Soliariumas suteikia laimės!

„Chocolate Brown“ lempos padeda gamintis vitaminui D3. Soliariume besideginant gaunamas laimes hormonas SEROTONINAS. Vitaminas D yra gyvybiškai būtinas kiekvienam žmogui gerai sveikatai palaikyti. Kad ir kaip smagu vasarą pliuškentis ežeruose, bet ji per trumpa, kad organizmas pasisemtų vitamino D, o ir vasarą daugybė apsiniaukusių dienų. Tad soliariumas džiugins ne tik rudesne oda, bet ir šypsena veide.

Soliariumų tinklo SOLISUN misija, kiekvienai ir kiekvienam pasiūlyti saugų ir gražų įdegį. Išbandyk „Chocolate Brown“ lempas ir Tu! Beje, tokias rasi tik soliariumų tinklo SOLISUN salonuose.

Faktai apie soliariumo įdegį, kuriuos privalai žinoti:

* 5-6 kartus apsilankius soliariume, oda įgauna apsaugos nuo saulės faktorių, kuris būtinas prieš lepinantis saule;
* Soliariumo lempų skleidžiama šviesa skatina vitamino D3 gaminimąsi, kuris yra gyvybiškai svarbus kiekvieno organizmui;
* Soliariumuose kuriuose 0,3w/ m2 lempų spinduliuotė atitinka visas normas ir yra absoliučiai saugi.

Užsakymo nr.: PT_68166136

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis