Kaip pasikeistų tavo išvaizda, kasdien geriant iki 3 litrų vandens

Visi gydytojai vieningai tvirtina, kad per dieną būtina išgerti bent 2 litrus vandens. Ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl grožio. Reikia įrodymų, kad vanduo teigiamai veikia išvaizdą? SPUSTELĖK ČIA ir pažiūrėk, kaip reguliariai geriant vandenį veido oda pasikeičia vos per mėnesį laiko!

42 metų dailymail.co.uk žurnalistė Sarah pasakoja, kad metų metus ją kankino galvos skausmai ir virškinimo problemos. Ką pasiūlė gydytojai? Ne tablečių, o tiesiog gerti iki 3 litrų skysčių per dieną! Pokyčiai - akivaizdūs: moters oda tapo šviesesnė, sumažėjo raukšlelių. Kaip tvirtina pati Sarah, susitvarkė ir jos sveikatos problemos. NUOTRAUKAS PRIEŠ IR PO GALI PAMATYTI ČIA.

Kodėl verta gerti vandenį?

* Vanduo kartu su kraujotaka padeda deguonį bei mitybines medžiagas išnešioti žmogaus ląstelėms bei organams. Vanduo atlieka mitybinių medžiagų ir druskų tirpiklio vaidmenį bei padeda šias medžiagas įsisavinti.

* Vanduo taip pat atlieka šlakų, arba medžiagų apykaitos „atliekų“, šalinimo prakaito ir šlapimo pavidalu vaidmenį.

* Vanduo, dalyvaudamas prakaito išskyrimo procese, taip pat šalina ir odos nešvarumus, ją apvalo, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Esant vandens trūkumui oda netenka tonuso: atrodo raukšlėta ir apdžiūvusi.

* Būtent dėl to, kad vandenyje nėra kalorijų, jis yra idealus skrandžio „užpildas“, dėl kurio atsiranda alkio jausmą slopinantis skrandžio pilnumo jausmas. Daugelis tyrimų parodė, kad padidinus vandens vartojimą greitėja svorio metimas: saldžius gazuotus gėrimus iškeitus į vandenį mes sumažinsime kalorijų, patenkančių į organizmą, kiekį, todėl skatinamas ir lieknėjimas.

Tik nepamiršk, kad visur reikia turėti saiko jausmą. Nesaikingai vartojant vandenį galima susilaukti labai nemalonių ir nepageidaujamų pasekmių – iš organizmo pašalinus per daug druskų gali svaigti galva, būti silpna, gali apalpti. Tačiau 2-3 litrai per dieną žalos tikrai nepridarys, o nauda bus akivaizdi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis