6 įdomūs faktai apie tavo intymiausią vietelę

Manai, nieko nauja apie klitorį pasakyti jau negalima? Taip, nuostabi vieta, dovanojanti nepaprastą malonumą. Kas dar? O dar, pasirodo, yra ne tiek jau ir mažai. Štai ką COSMO papasakojo medicinos mokslų daktarė Emily Nagoski.

1. Tai nėra vien kažkoks vulvos kauburėlis. Nors ir atrodo kaip sagutė, kuri lyg prasideda ir baigiasi čia, iš tiesų klitoris giliai įsišaknijęs tavo kūne ir turi vidinių struktūrų.

2. Šios vidinės klitorio struktūros iš tiesų gali būti tai, ką vadiname tašku G. Pasitelkę sonogramas, mokslininkai stebėjo, kaip per seksą keičiasi kūnas. Jie nustatė, kad įsiskverbimo metu makštis išsilenkia, ir varpa ima trintis ne tik į jos sieneles, bet ir tiesiai į vidines klitorio struktūras. Dažnai tai laikoma taško G stimuliavimu. Be abejo, kiekvienas atvejis individualus, tačiau kai kurioms moterims, kurios mano, kad patiria taško G orgazmus, iš tiesų malonumą suteikia tiesiog vidinės klitorio dalies jaudrinimas.

3. Malonumą teikia ne kiekvienas klitorio stimuliavimas. Mums buvo teigiama, kad klitoris – vienintelis organas, sukurtas grynai dėl malonumo, tačiau tai – ne visai tiesa. Taip, jis susijęs su orgazmu. Tačiau ne kiekvienas jaudrinimas teikia malonumą. Kitaip tariant, klitoris tikrai nėra magiškas mygtukas, kuris veikia paspaustas bet kuriuo paros metu. Kad patirtume malonumą, pirmiausia turime tinkamai nusiteikti.

4. Klitorių dydžiai gali labai skirtis – nuo žirniuko iki trumpavaisio agurko gabaritų. Taip, ir tai visiškai normalu (nebent jaustum stiprų skausmą – tokiu atveju nieko nelaukusi kreipkis į gydytoją).

5. Klitorio dydis niekaip nesusijęs su susijaudinimo stiprumu. Taip pat nėra jokio ryšio tarp dydžio ir stimuliavimo būdo.

6. Kiekvienas klitoris skirtingai reaguoja į įvairius jaudrinimo būdus. Pavyzdžiui, per oralinį seksą vieno narvų šakneles labiau gali dirginti plokščias ir švelnus liežuvis, kito – įtemptas, stiprus. Tai, nuo ko kaista vienas, kitam gali visiškai netikti. Klitoriai, kaip ir snaigės, – kiekvienas unikalus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis