Kaip pasigaminti legendinį lieknėjimo gėrimą

Sassy vanduo (pavadinimą gavo nuo jo kūrėjos Cynthios Sass) yra ne tik nekenksminga, bet dar ir labai naudinga priemonė lieknėjimui, ypatingai plokščio pilvuko formavimui. Sakoma, kad tai – vanduo su energija. Jis visiškai nekaloringas, o jame esantis imbieras padeda nuraminti virškinamojo trakto sistemą.

Pasigaminti visame pasaulyje žinomą ir liaupsinamą Sassy vandenį namų sąlygomis visiškai nesudėtinga. Pateiksime du paruošimo būdus: pirmasis – originalus Cynthios Sass vanduo, antrasis – Sassi vanduo su ingredientais.


Originalus Sassy vanduo:


2 litrai gryno vandens (naudok kokybišką vandenį, o esant būtinybei prafiltruok);

1 arbatinis šaukštelis sutarkuoto šviežio imbiero;

1 vidutinio dydžio agurkas, nuluptas ir supjaustytas plonais griežinėliais;

1 smulkiai supjaustyta vidutinio dydžio citrina;

12 šviežios mėtos lapelių (mažesnių).


Citriną gerai nuplauk ir supjaustyk smulkiais gabalėliais. Į ąsotį supilk vandenį, sudėk citriną, šviežius mėtus lapelius, imbierą ir viską gerai išmaišyk. Uždenk ąsotį, įdėk jį į šaldytuvą, palaikyk per naktį ir gerk tik kitą dieną.


Atnaujintas Sassy vanduo:


2 litrai gryno vandens;

1 vidutinio dydžio smulkiai supjaustytas mandarinas;

4 ananaso griežinėliai;

8 citrinmedžio lapeliai;

12 mažų mėtos lapelių.


Mandariną ir ananasą smulkiai supjaustyk. Į ąsotį supilk vandenį, suberk mandarino bei ananaso gabalėlius bei cintrinmedžio ir mėtos lapelius (prieš tai juos šiek tiek patrink delne, kad skleistų daugiau aromato). Viską išmaišyk, uždenk asotį, įdėk jį į šaldytuvą, palaikyk per naktį ir gerk tik kitą dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis