Dianos istorija: kaip per keletą dienų numesti 8 kg

“Jau kokią trečią ar ketvirtą dieną pastebėjau, kad mano apimtys sumažėjo!”, – taip pabaigusi lieknėjimo programą pasakoja dviejų vaikų mamytė ir verslininkė, kūdikių aksesuarų prekės ženklo „Happy Ulula“ įkūrėja Diana Rijniecė (31 m.) iš Rygos. Skaitykite interviu su Diana ir sužinokite, kur galite patikrinti savo galimybes sulieknėti ir gauti dietologo konsultaciją!

Paspausk čia – StockholmHealth.com – ir sudaryk individualų savo lieknėjimo planą

– Diana, kaip nusprendei pradėti lieknėti?
– Turiu du mažus vaikus, todėl išeina, kad aš ilgą laiką buvau arba nėščia, arba po gimdymo, vienu žodžiu – nekokios formos. Stovėjau prie spintos ir supratau, kad tiesiog neturiu, kuo apsirengti! O tai, ką aš galėjau užsivilkti, atrodė... tikrai nemoteriškai! Buvau savimi nepatenkinta.

– Kaip nusprendei išbandyti būtent Stokholmo dietą?
– Nusprendžiau laikytis Stokholmo dietos po to, kai pamačiau reklamą internete. Išnagrinėjau viską – taip pat ir žmonių atsiliepimus. Pagrindinis veiksnys, kodėl pasirinkau būtent šį planą, buvo tas, kad jis trunka tik septynias dienas. Aš tikrai neturiu nei kantrybės, nei vidinių resursų, laiko kažką daryti kelis mėnesius. Todėl nusprendžiau užsisakyti. Juk tai tik – septynios dienos – kodėl gi aš to negalėčiau ištverti?

– Kaip užsisakei dietą?
– Procesas buvo labai paprastas. Viskas vyksta online režimu. Užsisakyti programą užima tik 5 minutes – greitai užpildžiau anketą ir gavau planą.

– Kaip sekėsi laikytis dietos?
– Man neatrodė sunku laikytis dietos. Man netgi atrodo, kad plano metu aš valgiau daugiau, negu buvau pripratusi, taigi mano medžiagų apykaita buvo sureguliuota. Bet rezultatus pajutau kokią trečią ar ketvirtą dieną, matuodama savo apimtis. Palaipsniui pastebėjau, kad mano apimtys tampa mažesnės. Iš viso numečiau 10 kilogramų. Ir mano didelei nuostabai svoris tebekrinta!

– Ką palinkėtum kitoms moterims, taip pat norinčioms numesti svorio?
- Jei tu dabar sėdi prie ekrano, žiūri į StockholmHealth dietos plano nuotraukas ir galvoji, ar tai tiesa, tai aš tau galiu pasakyti – taip, tai tiesa, tai tikrai veikia! Paspausk ir pabandyk – rezultatai garantuoti!

Paspausk čia – StockholmHealth.com – ir sudaryk individualų savo lieknėjimo planą!

Užsakymo nr.: PT_68838578

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis