NEMOKAMA receptų knyga norinčioms sulieknėti ir sportuojančioms

Merginos, turime puikią žinią! Mūsų draugai – „Athletic Duo“ komanda paruošė puikią receptų knygą, kurią COSMO skaitytojos gali atsisiųsti NEMOKAMAI! Tiks toms, kurios sportuoja, nori numesti svorio ir subalansuoti savo mitybą.

Pradėjus sportuoti ir norint numesti svorio bei turėti gražią ir liekną figūrą, turime pirmiausiai pakoreguoti savo mitybą. Deja, dažnai skubėdami ar pritrūkę idėjų griebiamės nesveiko maisto, kažko greito, tačiau nelabai maistingo. Norėdami išvengti tokių situacijų, paruošėme Jums knygą, kurioje rasite 25 sveikus receptus. Ir negalvokite, jog sveiki ir sportuojantiems žmonėms subalansuoti patiekalai yra tik varškė, vištienos krūtinėlė ir salotos. Knygoje rasite skirtingų patiekalų iš mėsos, žuvies, kiaušinių, daržovių ir grūdinės kilmės produktų. O geriausia dalis ta, kad visi šie receptai labai paprasti, nesunkiai pagaminami ir nereikalaujantys įmantrių ingredientų.

Šie patiekalai puikiai tinka sportuojantiems, nes juose yra nemažai baltymų. Baltymai padeda augti raumenims ir puikiai tinka siekiantiems numesti svorio. Baltymai pagreitina jūsų medžiagų apykaitą (sudeginama daugiau kalorijų juos virškinant) ir sumažina jūsų apetitą (suvartojama mažiau kalorijų).

SPAUSK ANT KNYGOS IR ATSISIŲSK JĄ NEMOKAMAI

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis