Agnė atskleidžia vieną keistą greito lieknėjimo triuką

Vaikų darželio auklėtoja Agnė Gurkšnytė (31 m.) mums atskleidžia – vienas keistas triukas padėjo jai numesti kelis kilogramus vos per kelias dienas. Skaityk, kodėl ji tai padarė, kaip jai tai pavyko!

– Agne, papasakokite – koks buvo jūsų triukas siekiant atsikratyti antsvorio per kelias dienas?
– Pritaikiau principą, apie kurį anksčiau niekada nebuvau girdėjusi. Kodėl žmonės išvis turi antsvorio? Medžiagų apykaita pasikeičia, todėl sulaukiame gana nemalonių pasekmių. Viskas, ką suvalgai, nevirsta energija, bet kaupiasi riebalų pavidalu ant klubų, pilvo, šlaunų. Atsiranda dvigubas pagurklis. Su šia problema susiduria daug moterų. Pastebėjau, kad ir mane po pietų suima nuovargis. Tai ženklas, kad medžiagų apykaita gamina riebalų atsargas. Šis triukas yra toks – valgant tam tikrus patiekalus, tinkamai juos įtraukus į mitybą, medžiagų apykaitą galima „perprogramuoti“ vėl gaminti energiją. Produktai ir mitybos planas kiekvienam žmogui yra labai skirtingi. Stokholmo sveikatos programa internete siūlo nustatyti tinkamiausią mitybos planą kiekvienam žmogui. Kompiuteriu reikėjo atsakyti į klausimus, užsiregistruoti į programą ir jau kitą dieną gavau nuorodas, ką valgyti.

– Kaip jums sekėsi?
– Na, pirmieji rezultatai pasirodė antrą dieną. Svėriau kilogramu mažiau. Tai buvo tik pradžia, nes per pirmą savaitę numečiau 6 kilogramus. Mano figūros pasikeitimus pastebi visi iš karto. Žinote, koks tai jausmas, ar ne?

– Kas paskatino numesti svorio būtent dabar?
– To tiesiog nebuvo įmanoma atidėlioti. Kiekvieną dieną aš jaučiausi blogai žiūrėdama į save veidrodyje. Nenorėjau susitaikyti su suglebusiu pilvu, celiulitu ant šlaunų... aš pagaliau turėjau kažką daryti!

– Ar antsvoris negrįžo pabaigus laikytis dietos?
– Priešingai – po dietos netekau dar pusės kilogramo. Dieta pakeitė mano medžiagų apykaitą, ir šis procesas nėra sustojęs. Sukaupti riebalai nyksta ir dabar.

– Sveikinu! Ką rekomenduotum kitoms taip pat norinčioms sulieknėti moterims?
– Prisipažink – antsvoris daro moterį negražią. Bet dėl to nereikia verkti! Pasikeitimai yra įmanomi, tinkamas požiūris viską gali pakeisti per keletą dienų. Tik pradėk ir tau pavyks.

Paspausk čia – StockholmHealth.com – ir sudaryk individualų savo lieknėjimo planą!

Siekiant apsaugoti informaciją pateikusio asmens teises į privatumą, asmens identitetas pakeistas, paveikslėliai yra iliustratyvaus pobūdžio

Užsakymo nr.: PT_69137496

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis