Sukrečianti istorija: nuo 25 iki 100 kilogramų

26 metų Brittany Bergunder istorija neįtikėtina: vos per metus laiko mergina išgyveno tikrą dramą – anoreksijos dėka vos 25 kilogramus svėrusi mergina stovėjo ties mirties slenksčiu, tačiau bandymas gelbėtis privedė prie kito kraštutinumo – Britanny priaugo 75 kilogramus.

2016 metais dienos šviesą išvys jos knyga „Nuo 25 iki 100 kilogramų: mano kova su mitybos sutrikimais“, tačiau jau dabar mergina pasidalino keliomis nuotraukomis ir praėjusio etapo išgyvenimais.

Ji buvo sportiška mergina: mėgo jodinėti, žaidė tenisą, aktyviai leido laisvalaikį, tačiau sulaukus 13 metų viskas apsivertė aukštyn kojomis. Prasidėjusi anoreksija sugriovė visą jos gyvenimą. Situacija buvo tokia prasta, kad Britanny tėvai nebesitikėjo stebuklo ir jau ruošėsi jos laidotuvėms. Tuo metu 20-metė svėrė vos 25 kilogramus ir buvo prikaustyta prie ligoninės lovos.

Pati Britanny negali paaiškinti kas nutiko, tačiau jos organizmas atsigavo ir svoris pradėjo sparčiai augti. Vos per 3 mėnesius ji priaugo 30 kilogramų, per metus – 72 kilogramus. Po metų laiko skeletą primenančios merginos buvo neįmanoma pažinti. 100 kilogramų – tiek svėrė 21 metų Britanny.

O tai ir vėl buvo problema: kaip atsikratyti antsvorio? Ir mergina, kuri 8 metus kentėjo nuo anoreksijos, vėl grįžo prie dietos. Laimei, šį kartą su gydytojų priežiūra ir sveika mityba. Jau keletą metų Britanny džiaugiasi puikia savijauta, todėl nusprendė parašyti knygą, kurioje galėtų pasidalinti savo patirtimi ir išgyvenimais.

„Žinau, kad padėties be išeities nėra. - sako mergina, – Kai esate pasiruošę nuleisti rankas ir susitaikyti su tokiu savo kūnu, koks jis yra, prisiminkite mano patarimą: niekada nepasiduokite. Jums tikrai viskas pavyks.“

Britanny nuotraukas gali pamatyti žemiau esančioje nuotraukų galerijoje

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis