Įžymybių treneriai pataria, ką būtina išbraukti iš meniu

Mes paklausėme didžiausių įžymybių trenerių vieno klausimo: kokio produkto nevalgytumėte jūs ir lieptumėte savo klientams jo vengti?

Sulaukėme begalės atsakymų, kurių dauguma yra visiems žinomi produktai, tačiau buvo ir keletas mus nustebinusių atsakymų. Skaitydami sužinosite, kokių produktų nerasite įžymybių trenerių Harley Pasternak, Jackie Warner ir Tara Stiles virtuvėse.

Tara Stiles: alkoholis

Jei norite atrodyti jaunesni, atsisakykite pamėgtų kokteilių, sako jogos trenerė Tara Stiles: „Niekas to nenori girdėti, tačiau jei norite, kad jūsų kūnas veiktų optimaliai ir atrodytų fantastiškai — ir jauniau — venkite alkoholio“.

Jei Taros klientas Brooklyn Decker laikosi šito patarimo, tuomet akivaizdu, kad tai padeda! Jei norite atsikratyti svorio, atsisakyti alkoholio privalote, sako asmeninis treneris Tim Rich. Jis sako, kad alkoholis tėra „tuščios kalorijos“, tad norintiems atsikratyti kelių kilogramų, siūlo 21 dienai atsisakyti alkoholio, o po to riboti gėrimus iki kelių per savaitę. T. Rich sako, jog pats išgeria „kelis buteliukus alaus per mėnesį“.

Harley Pasternak: vynuogės ir bananai

Dviejų produktų nėra įžymybių trenerės Harley Pasternak „5-veiksnių dietoje“ – vynuogių ir bananų. Harley, kurio klientės yra Katy Perry ir Lady Gaga, sako: „Niekas negyvens trumpiau, jei valgys bananus ir vynuoges“. Tačiau savo klientams jis rekomenduoja rinktis sveikesnius vaisius. „Sakau savo klientams rinktis tokius vaisius, kurių valgoma oda arba sėklos, arba citrusinius vaisius — bananų nevalgoma nei oda, nei sėklos, ir jie nėra citrusiniai vaisiai.

Dauguma ląstelienos ir maistingųjų medžiagų yra vaisiaus odoje. Bananas yra vaisius, neturintis daug ląstelienos, tad suvalgę jį ilgai sotūs nebūsite“. O vynuogės? „Vynuogėse yra ypatingas cukrus – dekstrozė, kuris yra labiausiai glikeminis cukrus, kokį galite suvalgyti“.

Jeanette Jenkins, Jackie Warner ir Valerie Waters: perdirbti maisto produktai, ypatingai rafinuoti angliavandeniai

Dėl to sutaria įžymybių trenerės Jeanette Jenkins, Jackie Warner ir Valerie Waters. Su Jessica Biel dirbusi V. Waters kartoja šią mantrą: „Jei produkte yra ingredientų, kurių neatpažįstate ir negalite ištarti, geriau jo nevalgykite“.

J. Warner sako, kad „visi turi suprasti, jog duona, krekeriai, skrebučiai ir kiti panašūs dalykai yra cukrus. Vos patekę į jūsų sistemą jie virsta cukrumi, o tada – riebalais“. Kelly Rowland trenerė J. Jenkins vengia perdirbtų maisto produktų, nes jie „kūne sukelia uždegimą ir padidina ligų riziką“.

Johnas Damonas: visų gazuotų gėrimų, net ir dietinių

Jogos trenerė Andrea Cirignano, asmeninė trenerė ir „24 Hour Fitness“ fitneso instruktorė Stephania Greco bei įžymybių treneris Johnas Damonas, dirbantis su Whitney Port ir Kristin Cavallari, sako, jog visi iš savo raciono turėtų išbraukti gazuotus gėrimus, įskaitant ir dietinius gėrimus.

J. Damonas tiesiog nesupranta, kodėl gazuoti gėrimai yra geriami: „Juk jie neturi teigiamų savybių“. (Sutinkate, ar ne?). Gazuoti gėrimai yra siejami su keletu sveikatos problemų, pavyzdžiui, kariesu, kaulų tankio mažėjimu ir hipertenzija. Be to, juose gausu cukraus, kuris nėra suderinamas su jokia sveika mityba. Dietiniai gėrimai nėra geresni. Tyrimai sieja dietinių gėrimų vartojimą su svorio augimu ir padidėjusia insulto rizika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis