Atradimas: triukas, kaip sulieknėti 14 kilogramų per kelias dienas!

„Dabar, kai numečiau 14 kilogramų, senieji drabužiai man yra per dideli, todėl palaipsniui nusiperku naujų!“ - taip po lieknėjimo pasakoja Iveta (43 metai). Skaitykite interviu su Iveta ir sužinokite, kur galite pasitikrinti savo galimybes sulieknėti ir gauti dietologo konsultaciją!

– Iveta, papasakok, kaip nusprendei sulieknėti?

– Ankščiau apie lieknėjimą nereikėjo galvoti, nes buvau liekna. Nors, žinoma, periodiškai nuo 16 metų amžiaus galvodavau apie tai ir domėjausi. Tačiau jaunystėje antsvoris būdavo daugiau vaizduotės padarinys nei tikrovė. Bet pastaruoju metu vis dažniau galvoju apie tai, kad reikėtų rimtai sutelkti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą. Per dvejus metus labai priaugau svorio. Tiek daug, kad turėjau rimtai pamąstyti apie tai, ką ir kaip dėvėti, kad paslėpčiau savo figūros trūkumus. Tai daryti tapo vis sunkiau. Liūdna, kai reikia pradėti ieškoti didelio dydžio drabužių...

– Kaip gi tu nusprendei išbandyti Stokholmo dietą?

– Apie dietą sužinojau iš draugės. Ji kartą kalbėjo apie kažkokią labai veiksmingą dietą, minėdama pažįstamus žmones, kurie šią dietą jau buvo išbandę ir pasiekę gerų rezultatų. Tai buvo Stokholmo dieta. Anksčiau apie šį metodą skaičiau tik internete. Taip, taip, žinoma, aš mačiau reklamas, skaičiau atsiliepimus. Bet tie atsiliepimai man atrodė dirbtiniai, netikroviški... Tačiau draugės istorija ir tikrų žinomų žmonių pasiekti rezultatai įtikino, kad ši dieta tiks ir man. Tą pačią dieną užsiregistravau į Stokholmo dietos programą.

– Kaip sekėsi laikytis dietos?

– Dietą pradėjau iš karto, jau kitą dieną. Iš pradžių sunkiausia buvo nesuvalgyti kažko nereikalingo – buvau pripratusi smaguriauti tarp valgių. Bet kad ir kaip keistai tai atrodytų man pačiai, dietos metu savijauta pagerėjo, buvo labai daug energijos. Jau po dviejų dienų pastebėjau ir pirmuosius rezultatus – žiūrėdama į veidrodį mačiau, kad atrodau kitaip. Skruostai tapo plonesni, veidas neatrodė toks apvalus. Jau tada jaučiausi labai patenkinta! Kiekvieną rytą ir vakarą lipau ant svarstyklių, rašiau duomenis. Dabar, kai numečiau 14 kilogramų, senieji drabužiai man yra per dideli, todėl palaipsniui nusiperku naujų!

– Ką tu rekomenduotum kitiems, taip pat norintiems sulieknėti?

– Visiems, kurie nori gerai jaustis ir atrodyti, nuoširdžiai rekomenduoju Stokholmo dietą. Dieta nėra sudėtinga, ji tikrai paprasta ir lengvai įgyvendinama. Prisijunkite ir pabandykite patys!

Nori greitai ir sveikai numesti nereikalingus kilogramus? Spausk ČIA!

Užsakymo nr.: PT_70637864

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis