Kokie saulės akiniai madingi šią vasarą

Šįmet mada vėl grįžo prie retro stiliaus, atsisuko ir į hipių pamėgtą bohemą. 2016 m. vasarą dominuoja dideli, ryškūs ir žvilgsnius traukiantys saulės akiniai. Štai 5 itin madingos jų kryptys.

APSKRITI

Sezono madingiausi - apskriti saulės akiniai, nuo mažyčių juodų iki didesnių spalvingais veidrodiniais stiklais. Dėl veidrodinio atspindžio stiklo akiniai atrodo prabangesni, o įvaizdis - tarsi mados ikonos. Apskritos formos akiniai yra neatsiejamas festivalių aksesuaras, būtent tokie vyravo ir hipių laikotarpiu. Jei nori pabrėžti bohemišką įvaizdį, rinkis berėmius ar akinius itin plonais rėmeliais, jei nori modernumo - apskritus plačiu rėmeliu.

Vida Press nuotr.

Saulės akiniai: "DOLCE&GABBANA", "RODENSTOCK", "VIVIENNE WESTWOOD", membershop.lt

SUPERDIDELI

Kita ryški tendencija - superdideli akiniai. Tokie dengia trečdalį ar dar daugiau veido. Jie ne tik yra madingi, bet ir suteikia saugumo jausmą: dėl akinių masyvumo sunku atpažinti savininką. Todėl garsenybės dažnai renkasi superdidelius akinius, kurie dengtų kuo daugiau veido. Tapę įžymybių favoritais, masyvūs saulės akiniai kiekvienai suteiks pojūtį tarsi būtum pramogų pasaulio žvaigždė.

Vida Press nuotr.

Saulės akiniai: "EMPORIO ARMANI", "LAURA BIAGIOTTI", "M MISSONI", "VIVIENNE WESTWOOD", membershop.lt

METALINĖS DETALĖS

Metalo detalių dekorą šį sezoną galima išskirti kaip vieną populiaresnių. Tai metalinės akinių kojelės, rėmeliai, tilteliai jungiantys lęšius ar įvairūs ornamentai išraityti rėmuose. Vienas madingesnių elementų - tarsi metalinės rėmų auselės dažniausiai taikomos apskritiems saulės akiniams (tokio tipo akinių pavyzdys - nuotraukoje žemiau).

Vida Press nuotr.

Saulės akiniai: "MUSAVENTURA", "BALDININI", "DIOR", "VERSACE", membershop.lt

RYŠKŪS, ĮMANTRŪS, DEKORATYVŪS

Rodos, kasmet saulės akiniai tampa išraiškingesni ir drąsesni. Dizaineriai kuria ne tik naujas, ekstravagantiškas formas, bet ir renka akiniams ryškesnes spalvas, dažniau naudoja kontrastingus spalvinius derinius. Radusi iššaukiančiai atrodančius saulės akinius, nepraeik. Būtent tokie šįmet laikosi sezono topuose. Tai gali būti tiesiog platus ir ryškus rėmas, netikėti ornamentai, netradicinės formos, dekoratyvios detalės (itin madingi 3D gėlių žiedai) ant akinių rėmelių ir kojelių bei visa, kas ragina atsisukti ir pažvelgti dar kartą.

Vida Press nuotr.

Saulės akiniai: "DOLCE&GABBANA" (1,2,3,4), "MISSONI", "SWAROVSKI", membershop.lt

SPALVOTI STIKLAI

Bene žaismingiausia vasaros akinių tendencija - spalvingi veidrodinio efekto stiklai. Tokie įvaizdžiui suteikia jaunatviškumo, modernumo, jų savininką paverčia vakarėlių liūtu. Tiesa, madingi ne tik veidrodinio efekto, bet ir įprasti stiklai. Svarbiausia, kad šie būtų ryškūs ir šaukte šauktųsi dėmesio.

Vida Press nuotr.

Saulės akiniai "EARTH WOOD", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_71314822

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis