Buvo prabangu, buvo neskoninga, o šiandien tai mados hitas

8-ąjį dešimtmetį vyravo auksiu blizgančių drabužių bei avalynės mada, o kiek vėliau į tendencijų gretas žengė masyvūs auksiniai papuošalai ir besaikis apsikarstymas aukso spalvos aksesuarais. Šiandien aukso manija grįžta vėl.

Būtų galima sakyti, kad auksas buvo madingas visuomet. Ir tai yra tiesa, juk auksiniai papuošalai - klasika. Kas dešimtmetį keitėsi auksu žvilgančių papuošalų ir drabužių paklausa, vienu metu jie buvo itin geidžiami, o kitu tik šmėžuodavo greta mados tarsi vakaro aprangą papildantys elementai. Dabar auksas vėl turi žėruoti tavo spintoje: daugybėje 2016 m. rudens kolekcijų buvo gausu įvairiausių šio metalo atspalvių.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Suknelės "GODDIVA", membershop.lt

Artėjantis aukso bumas apima visa, nuo drabužių, batelių, rankinių, papuošalų iki makiažo. Rodos, naująjį sezoną padauginti jo neįmanoma, aukso žvilgesiui ribų nėra. Tiesa, rudenį į madą žengs įvairūs metalizuoto efekto paviršiai, tačiau nei sidabras, nei kiti atspalviai aukso nepranoks. Juo spindės aksominės suknelės, egzotiškos odos aksesuarai, lietpalčiai ir paltai, siuvinėjimai, masyvios metalinės detalės bei žvilgsnius traukianti avalynė.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Bateliai: "BUFFALO" (1,2), "CALVIN KLEIN", "CRIME LONDON", "MTNG" (5,6), membershop.lt

Auksinių papuošalų gausa kadaise vadinta neskoninga. Auksinėmis apyrankėmis nusagstytos rankos, ausyse žvilgantys dideli aukso spalvos auskarai ir kelios auksinės grandinės buvo, o ant kaklo kabančios kelių eilių auksinės grandinės buvo iš 9-ojo dešimtmečio užsilikusi atgyvena, net vulgarus įvaizdis. Tačiau dabar aukso gausa madinga, tiesiog juo spindintys papuošalai atrodo kiek subtiliau. Be jokių abejonių apsikarstyti auksu nebūtina, pakanka vieno ar poros didesnių puošmenų. Must have pirkiniai - masyvus aukso spalvos laikrodis ir apyrankės.

Vida Press nuotr.

Laikrodžiai: "DOGMA", "ESCADA" (2,3), "STUHRLING", membershop.lt

Papuošalai: "LILLY & CHLOE", "SOPHIA PALMAS", membershop.lt

Vida Press nuotr.

Bateliai: "LES COUSINS BY PB", "UNISA", "CALVIN KLEIN", membershop.lt

Rankinės: "BULAGGI", "MARKESE", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_71757594

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis